Український футболіст забив яскравий переможний гол у першому ж матчі за команду

28.8тЧитати новину російською

Український нападник Артем Довбік феєрично дебютував в чемпіонаті Данії. 20-річний уродженець Черкас забив свій перший гол за "Мідтьюлланд", який приніс перемогу його команді в матчі плей-офф.

Наш співвітчизник з'явився на полі на 55-й хвилині за рахунку 1:2 на користь "Копенгагена". Через п'ять хвилин господарі зрівняли рахунок, а на 79-й хвилині гарматний удар Артема не залишив жодних шансів для голкіпера.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам помилуватися на цей шедевр.

Як повідомляв раніше "Обозреватель" захисник футбольного клубу "Львів" Олександр Гринишин став головним героєм матчу 20-го туру другої ліги чемпіонату України проти тернопільської "Ниви" (2:0). Він забив приголомшливий м'яч на 87-й хвилині зустрічі.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Данії по футболу" на сайті "Обозреватель".