Український футболіст забив яскравий переможний гол у першому ж матчі за команду

51,8 т.

Український нападник Артем Довбік феєрично дебютував в чемпіонаті Данії. 20-річний уродженець Черкас забив свій перший гол за "Мідтьюлланд", який приніс перемогу його команді в матчі плей-офф.

Наш співвітчизник з'явився на полі на 55-й хвилині за рахунку 1:2 на користь "Копенгагена". Через п'ять хвилин господарі зрівняли рахунок, а на 79-й хвилині гарматний удар Артема не залишив жодних шансів для голкіпера.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам помилуватися на цей шедевр.

Читайте: Відомого українського футболіста вигнали з поля за мастурбацію: відео скандалу

Як повідомляв раніше "Обозреватель" захисник футбольного клубу "Львів" Олександр Гринишин став головним героєм матчу 20-го туру другої ліги чемпіонату України проти тернопільської "Ниви" (2:0). Він забив приголомшливий м'яч на 87-й хвилині зустрічі.