Українець Зінченко з історичним рекордом виграв Кубок Англії

35.2т Читати матеріал російською

Український захисник футбольного клубу "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко разом зі своїм клубом став володарем Кубка Англії.

Олександр Зінченко (ліворуч)

У фіналі "городяни" з рахунком 6:0 обіграли "Уотфорд", а гравець збірної України вийшов в стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

Відзначимо, що цей успіх дозволив підопічним Пепа Гвардіоли стати першою командою в історії англійського чоловічого футболу, якій дався внутрішній требл.

"Манчестер Сіті" – "Уотфорд" 6:0 (2:0, 4:0)

Голи: 1:0 – 26 Сільва, 2:0 – 38 Стерлінг, 3:0 – 61 де Брейне, 4:0 – 68 Габріел Жезус, 5:0 – 81 Стерлінг, 6:0 – 87 Стерлінг.

Манчестер Сіті – Едерсон, Лапорт, Компані, Уокер, Зінченко, Сільва (Стоунз, 79), Гюндоган (Сані, 73), Марез (де Брюйне, 55), Бернарду Сілва, Стерлінг, Габріел Жезус.

Уотфорд – Гомес, Маріаппа, Холебас, Фемен, Кеткарт, Дукур, Капу, Перейра (Саксесс, 66), Хьюз (Клеверлі, 73), Жерар Деулофеу (Грей, 66), Діні.

Попередження: Дукур (22), Сільва (60), Фемен (80).

Тиждень тому "МанСіті" здобув вольову перемогу над "Брайтоном" і вдруге поспіль став чемпіоном Англії з футболу, на одне очко випередивши фіналіста Ліги чемпіонів "Ліверпуль".

А в лютому клуб з Манчестера виграв в Англії Кубок ліги, у фіналі в серії пенальті обігравши лондонський "Челсі".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Зінченко встановив унікальне досягнення в чемпіонаті Англії.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".