Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Україна здобула яскраву перемогу над Францією на ЧЄ з футболу U-19

21.9тЧитати матеріал російською

Збірна України з футболу виграла стартовий матч на чемпіонаті Європи-2018 серед гравців не старше 19 років, що проходить у Фінляндії. У першому турі українці обіграли однолітків з Франції - 2:1

Уже на 13-й хвилині Георгій Цітаїшвілі, отримавши простріл із правого флангу, першим рухом прибрав захисника, а другим ювелірним ударом під штангу відкрив рахунок у грі.

Французи з 64-ї хвилини опинилися в меншості після того, як арбітр покарав Сарра за фол останньої надії на Владиславі Супрязі.

На 86-й хвилині збірна Франції після штрафного організувала дуже небезпечну атаку, але м'яч потрапив у голову своєму ж гравцеві, й українські футболісти змогли організувати стрімку контратаку. Сергій Булеца протягнув круглого з центру поля, розібрався із суперником, і шикарно завдав переможного удару.

Франція U-19 - Україна U-19 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 13 Цітаїшвілі, 1:1 - 23 Гитан, 1:2 - 86 Булеца.
Франція U-19 - Діуф, Ніакате, Камара, Дембеле, Сарр, Гитан, Нгіамба, Сумаре, Діабі (Basila, 66), Маоліда (гуїро, 75), Пінторі (Адлі, 46).
Україна U-19 - Кучерук, Миколенко, Бондар, Попов, Конопля, Хахльов (Бєляєв, 90), Дрішлюк, Булеца (Ременюк, 89), Корнієнко, Цітаїшвілі (Мусолітін, 90), Супряга.
Попередження: Камара (12), Бондар (27), Сумаре (62), Ніакате (70).
Видалення: Сарр (64).

За регламентом турніру по дві кращі команди кожної з груп продовжують боротьбу у півфіналах, переможці яких зустрічаються у фіналі. Також за підсумками Євро-2018 стануть відомі учасники ЧС-2019 (U-20), якими стануть перші п'ять команд континентальної першості.

Суперниками України у групі B є Англія (20 липня) і Туреччина (23 липня). Раніше англійці обіграли турків - 3:2.

Нагадаємо, що у березні цього року збірна України U-19 вийшла на Євро, забивши на останніх хвилинах матчу.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з футболу" на сайті "OBOZREVATEL".