Україна здобула красиву перемогу на старті чемпіонату світу з футболу U-20

92,4 т.

У Польщі молодіжна збірна України з футболу здобула перемогу над командою США в стартовому матчі чемпіонату світу.

Команда Олександра Петракова була сильнішою за "зоряно-смугастих" – 2:1.

Україна – США

Українці досить нервово почали гру. Мандраж і хвилювання в діях "жовто-синіх" призвели до простих помилок і невпевненості. Проте, на 26-й хвилині саме наші хлопці відкрили рахунок у матчі. Півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі відмінною вертикальною передачею вивів на ворота свого одноклубника Сергія Булеца, який розстріляв кіпера американців – 1:0.

Читайте: Україна на чемпіонаті світу U-20 з футболу: де дивитися, розклад, усі подробиці

"Жовто-сині" недовго перебували в ролі лідера, вже через п'ять хвилин пропустивши разючу атаку суперника, яка завершилася ударом із п'яти метрів по воротах Андрія Луніна.

На початку другого тайму українцям вдалося чудово використовувати стандарт: той же Булеца відмінно подав із кутового, а ще один динамівець Денис Попов класно переправив м'яч у нижній кут ударом головою.

Після цього хлопці Петракова стали грати за рахунком. Американці намагалися вирвати хоча б нічию, але "жовто-сині" спокійно довели матч до підсумкової перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна понесла грандіозну втрату перед стартом молодіжного чемпіонату світу 2019 року.