Україна вийшла до історичного чвертьфіналу ЧС із футболу U-20

82т Читати матеріал російською

Молодіжна збірна України з футболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу, який нині проходить у Польщі.

У першому раунді плей-офф турніру команда Олександра Петракова без проблем розібралася з представниками Панами – 4:1.

У цій зустрічі все було вирішено ще в першому таймі. На 21-й хвилині нападник донецького "Шахтаря" Данило Сікан скористався пасом свого одноклубника Юхима Коноплі й акуратно підправив м'яч у сітку.

А буквально перед самою перервою "жовто-сині" нокаутували суперника двома точними ударами. Спочатку захисник "Динамо" Денис Попов підкараулив помилку воротаря панамців і буквально з метра забив свій третій гол на турнірі.

У компенсований час Сікан оформив дубль. До того ж нашому форварду знову асистував Конопля.

Початок другої половини почався з гола у ворота нашого воротаря Андрія Луніна, якого впритул "розстріляв" Уокер. Але після цієї помилки своїх захисників "жовто-сині" взяли гру під контроль.

Підопічні Петракова створили ще декілька моментів біля чужих воріт, один із яких завершився голом Булеци.

У чвертьфіналі 7 червня наша збірна зіграє з колумбійцями, які напередодні лише в серії пенальті вирвали перемогу в Новій Зеландії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної України U-20 Олександр Петраков розлютився після перемоги на чемпіонаті світу з футболу.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!