Україна U-21 здобула драматичну перемогу у відборі на Євро-2019

102,9 т.

Молодіжна збірна України з футболу здобула драматичну перемогу в матчі відбору на чемпіонат Європи-2019. На стадіоні в Запоріжжі підопічні Олександра Головка мінімально обіграли Андорру - 1:0.

На 86-й хвилині Мар'ян Швед заробив пенальті, проте одинадцятиметровий реалізувати не зміг, пробивши вище воріт. Через хвилину форвард "Карпат" повністю реабілітувався, забивши переможний гол дальнім ударом.

Турнірне положення у групі 4 після восьми матчів:

Після зустрічі з Андоррою українським футболістам доведеться зіграти ще з Шотландією (13 жовтня) і Голландією (16 жовтня).

Читайте: Віва, Шева! Україна увійшла у топ-5 європейських збірних 2018 року

Україна U-21 - Андорра U-21 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 87 Швед.

Україна U-21 - Каневцев, Миколенко, Попов, Тимчик (Гуцуляк, 81), Михайличенко, Ледньов, Шапаренко (Третьяков, 46), Назарін, Коваленко, Швед, Борячук (Русин, 46).

Нагадаємо, що кількома днями раніше Мар'ян Швед забив фантастичний гол у стилі Мессі.