Україна драматично програла на Євробаскеті U-20

5,2 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу драматично поступилася команді Франції в заключному матчі групового турніру молодіжного чемпіонату Європи в Німеччині. Наші хлопці лише на останніх секундах дозволили супернику забезпечити собі перемогу - 66:63. Уже в середу, 18 липня, "жовто-сині" зіграють в 1/8 фіналу.

Гра з "ле бле" склалася для підопічних Вадима Пудзерея вкрай непросто. Тренерський штаб нашої команди вирішив зробити ставку на дальні кидки, проте в першій половині гри ця тактика не спрацювала і до великої перерви українці прийшли з відставанням у п'ять очок.

Читайте: "Перевершив всі очікування": українець Михайлюк захопив експертів в США

А ось третю 10-хвилинку "жовто-сині" провели дуже яскраво. Зональний захист від українців збентежив суперників, і нашій команді вдалося вийти вперед. Врятувалися французи лише завдяки вдалим дальнім кидкам, і перед вирішальною чвертю рахунок на табло був рівним - 47:47.

На жаль, "жовто-синім" не вдалося розвинути свій успіх. Українські баскетболісти дали опоненту шанс забезпечити собі двозначну перевагу в рахунку. Три поспіль вдалі спроби з-за дуги повернули наших в гру, але французам вдалося відстояти фору і довести гру до перемоги.

Євробаскет-2018. Чоловіки, U-20

Груповий раунд. 3-й тур

Україна - Франція - 63:66 (12:17 18:18, 17:12, 16:19)

Україна: Войналович 23 + 3 перехоплення, Тиртишник 9 + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення - 5 втрат, Дубоненко 8, Горобченко 2, Павло Бондаренко 0 - старт, Козак 9, Нємца 5 + 4 передачі + 3 підбирання, Ягодин 4, Грицак 3 + 5 підбирань, Боднар 0, Роман Бондарчук 0

Відзначимо, що за регламентом змагань в 1/8 фіналу виходять всі команди групи. Свого суперника по раунду топ-16 українці дізнаються пізніше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, молодіжна збірна України створила грандіозну сенсацію на старті Євробаскету-2018 в Німеччині.