Угорські футболісти влаштували найбезглуздішу симуляцію року

16,6 т.

Відомо, що футболісти схильні тягнути час в фіналі матчу, щоб зберегти перевагу своєї команди, але те, що сталося в матчі Вищої ліги Угорщини між "Дьйор" і "Ньіредьгазой", викликало бурхливе обговорення в соціальних мережах.

Вболівальники назвали те, що відбувається самої безглуздої симуляцією року.

На 85-й хвилині, ведучи в рахунку 1:0, відразу три гравці "Д`єра" впали на поле в своєму штрафному майданчику і змусили рефері перервати матч.

Читайте: Зоряний футболіст "Реала" відзначився безглуздою симуляцією в матчі за збірну: Відеофакт

Коментатори в інтернеті тепер звинувачують їх у симуляції, але визнають, що це був досить ризикований крок, тому що, якщо б рефері дозволив грі продовжити, захист позбулася б трьох гравців.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що відомий футболіст отримав реальну травму під час симуляції в матчі Ліги чемпіонів.