4 голи за 22 хвилини: "Челсі" знищив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи

Обидві команди продемонстрували футбол найвищого рівня
37.2т Читати матеріал російською

Лондонський "Челсі" обіграв земляків із "Арсеналу" у фіналі Ліги Європи (4:1), забивши чотири голи за 22 хвилини, та став переможцем цього турніру в сезоні 2018/2019.

"Челсі" Англія – "Арсенал" Англія 4:1 (0:0, 4:1)
Голи:
1:0 – 49 Жиру, 2:0 – 60 Педро, 3:0 – 65, пенальті Азар, 3:1 – 69 Івобі, 4:1 – 72 Азар.
"Челсі" – Аррісабалага, Крістенсен, Емерсон, Аспілікуета, Давид Луїз, Ковачич (Барклі, 76), Жоржина, Педро (Вілліан, 71), Канте, Азар (Дзаппакоста, 89), Жиру.
"Арсенал" – Чех, Косьельни, Монреаль (Гендузі, 66), Колашинаць, Папастатопулос, Торрейра (Івобі, 67), Мейтленд-Найлз, Джака, Озіл (Уіллок, 77), Обамеянг, Ляказетт.
Попередження: Педро (56), Крістенсен (68).

Вирішальний матч пройшов у столиці Азербайджану на Олімпійському стадіоні, встановивши в Баку рекорд відвідуваності турніру – 70 000 глядачів. Крім того, англійські клуби повторили досягнення єврокубкових фіналів, випустивши в старті гравців 15 національностей.

Обидві команди довгий час у першому таймі демонстрували рівну гру без особливо гострих моментів. Відчувалося, що футболісти бояться зробити помилку, яка може стати фатальною.

До 30-ї хвилини складалося враження, що гравці продовжують вкочуватися в матч. Атаки йшли неспішним темпом без особливої загрози обом воротам.

"Арсеналу" до середини першої 45-хвилинки вдалося створити декілька небезпечних напівмоментів, але коли почало здаватися, що "каноніри" захопили ініціативу, "Челсі" відповів дуже небезпечними випадами. Спершу Палмер потривожив Чеха, а потім голкіпер збірної Чехії здійснив перше справжнє спасіння.

Жиру з-за меж штрафного пробив низом точно в кут, але кіпер "Арсеналу" встиг зреагувати на удар.

Друга половина зустрічі почалася феєрично. Вже на 48-й хвилині Емерсон подав у штрафний, і Жиру головою в падінні красиво відправив м'яч у правий нижній від Чеха кут.

Цей гол розбудив "сплячих" у командах. Гра одразу прискорилася, стала різкішою. "Арсенал" пішов відіграватися і пропустив фатальну контратаку.

На 60-й хвилині Азар отримав м'яч на лівому куті штрафного, трохи пройшов уперед і зробив вивірену передачу на Педро, який у дотик лівою ногою зробив рахунок 2:0.

Після цього пішов відкритий футбол. На 65-й хвилині Азар із пенальті забив третій гол, але це "Арсенал" не зупинило. Емері спробував реанімувати гру своїх підопічних, випустив Івобі і нігерієць через три хвилини відзначився точним ударом із льоту.

Однак камбеку не було. На 72-й хвилині "сині" успішно відібрали м'яч на середині поля. Азар із Жиру кинулися в стрімку контратаку. Француз із меж штрафного повернув м'яч Азару й останній впевнено поставив крапку – 4:1.

Нагадаємо, що 1 червня англійські "Ліверпуль" і "Тоттенхем" зіграють у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2018/2019. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію фіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем – Ліверпуль.

Букмекери вже опублікували котирування на переможця турніру, а також стало відомо, який телеканал в Україні покаже цей фінал.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".