Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

У неймовірному фіналі визначився переможець ЧС-2018

62.6тЧитати матеріал російською

Збірна Франції вдруге у своїй історії виграла чемпіонат світу з футболу. Неймовірно результативний фінальний поєдинок ЧС-2018 у Москві на "Лужниках" проти команди Хорватії завершився з рахунком 4:2.

Команди розігрівалися лише на початку тайму, позиційно перекочуючи м'ячик в центрі поля. Хорватія впевнено контролювала м'яч і раз по раз здійснювала позиційні атаки на ворота Льоріса. Однак уже починаючи з 19-ї хвилини на полі почався справжнiй ураган, до якого призвів автогол Манджукича.

"Картатим" вистачило 10 хвилин, щоб відігратися. Три верхи виграли хорвати з подачі Модрича, Перішич опустив м'яч на газон, прибрав захисника і врізав з лівої крізь Варана в самий кут.

Гра не затримувалася в центральному колі і на 38-й хвилині підопічні Дешама за допомогою системи відеодопомоги рефері (VAR) забили другий гол.

Після подачі з кутового Матюїді ледь не дістав м'яч, але круглий ковзнув по руці Перішича, і Пiтана, проконсультувавшись з помічниками і подивившись телевізор, впевнено вказав на пенальті.

Грізманн бездоганно послав м'яч з точки в сітку, з першого і єдиного за тайм удару Франції по воротах Субашича.

Після перерви гра продовжилася пресингом від хорватів, коли своє слово взяв 19-річний Мбаппе. Напададник ПСЖ з інтервалом у 6 хвилин забив два красивих голи.

Збірна Хорватії потрапила у справжній нокдаун, а французи перейшли в режим гри "стоячи" на своїй половині поля, за що відразу були покарані.

На 69-й хвилині Манджукич накрив Уго Льоріса, що вдався до фінтів, скоротивши відставання.

Решта 20 хвилин перетворилися на формальність. Хорвати за інерцією атакували і створили кілька напівмоментів, але було зрозумілим, що Франція перемогу не віддасть.

Франція - Хорватія 4:2

Голи 1:0 - 18, автогол Манджукич, 1:1 - 28 Перішич, 2:1 - 38, пенальті Грізманн, 3:1 - 59 Погба, 4:1 - 65 Мбаппе, 4:2 - 69 Манджукич.
Франція - Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Павар, Умтіті, Канте (Нзонзі, 55), Погба, Матюїді (Толіссо, 73), Грізманн, Жиру (Фекір, 81), Мбаппе.
Хорватія - Субашич, Ловрен, Стринич (Пьяца, 81), Врсалько, Віда, Ракитич, Брозович, Перішич, Модрич, Ребич (Крамарич, 71), Манджукич.
Попередження: Канте (27), Люка Ернандес (41).

Нагадаємо, що у півфіналі хорвати обіграли команду Англії, а Франція була сильнішою за Бельгію.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".