Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

У мережі показали "таємний указ" Путіна по ЧС-2018

80тЧитати матеріал російською

У мережі з'явився так званий указ президента Росії Володимира Путіна, в якому вказується, хто повинен виграти чемпіонат світу з футболу-2018. Судячи з фотографії "документа", мундіаль виграє команда Росії, обігравши в фіналі Францію.

Нагадаємо, що команда Франції в 1/4 фіналу ЧС-2018 обіграла збірну Уругваю (2:0), при цьому уругвайський голкіпер допустив дикий ляп пiд час матчу. У другому чвертьфіналі 6 липня Бразилія зазнала сенсаційної поразки від Бельгії, поступившись з рахунком 1:2.

У суботу, 7 липня відбудуться ще два чвертьфінальні поєдинки. Збірна Росії в Сочі прийме команду Хорватії (21:00), а англійці зіграють з непоступливими шведами (17:00).

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".