У Лізі чемпіонів відбулася грандіозна сенсація

76,9 т.

Голландський "Аякс" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, сенсаційно обігравши італійський "Ювентус" (2:1). Другим півфіналістом стала каталонська "Барселона", яка розгромила англійський "Манчестер Юнайтед" (3:0).

"Ювентус" — "Аякс"

Із перших секунд італійці влаштували жахливий пресинг на ворота Онана. На 28-й хвилині Роналду найкраще за всiх зіграв головою у штрафному голландців після подачі кутового, відкривши рахунок — 1:0.

Розвинути успіх "Юве" не зміг. Амстердамці на 34-й хвилині забили найважливіший виїзний гол. Зіеш спробував пробити здалеку, але удар перетворився у пас на ван де Бека, який із 11 метрів поклав шкіряну сферу чітко в рамку — 1:1.

У другому таймі "Аякс" заграв у свій фірмовий футбол, змусивши капітулювати титулованого суперника. На 67-й хвилині після подачі з кутового Де Лігт зміг перестрибнути двох суперників і від землі поклав м'яч між штангою і Шченсни — 1:2.

Кінцівка перетворилася на справжній трилер. Спершу гравці з Нідерландів забили третій гол Туріну, але його VAR скасував, а на останніх секундах все той же VAR підказав рефері не ставити пенальті на користь італійців.

"Ювентус" Італія — "Аякс" Голландія 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 28 Роналду, 1:1 34 ван де Бек, 1:2 67 де Лігт.

"Ювентус" Шченсни, Маттіа Де Шильйо (Жоау Канселье, 64), Бонуччі, Лайки, Алекс Сандро, Федеріко Бернардескі (Бентанкур, 80), Пьянич, Матюїді, Джан, Диба (Кін, 46), Роналду.

"Аякс" Онана, Велтман, де Лігт, Блінд, Мазрауі (Дейлі Сінкгравен, 11; Магальян, 82), Шене, де Йонг, Зіеш (Хунтелар, 88), ван де Бек, Нерес, Тадич.

Попередження: Джан (69), Роналду (90).

Перший матч 1:1

У другому півфіналі в Іспанії "Манчестер" одразу захопив ініціативу в Барселоні. Підопічні Сульшера за перші декілька хвилин створили два найгостріші моменти біля воріт тер Штегена.

"Барселона" — "Манчестер Юнайтед"

"Барса" лише до 11-ї хвилини перейшла на поле суперника й одразу заробила пенальті. Ракітіч впав у штрафному "МЮ", спіткнувшись об ногу Фреда, але Фелікс Брих після перегляду VAR скасував покарання.

Гол у ворота "дияволів" забили через 4 хвилини після цього. Мессі включився у гру й одразу ж відкрив рахунок! У Янга відібрали м'яч, Лео змістився в центр і класним ударом поклав круглого у дальній нижній кут — 1:0.

Англійці не встигли отямитися, коли капітан збірної Аргентини оформив дубль. На 20-й хвилині Коутіньйо відібрав м'яч на половині поля "МЮ", віддав Мессі, той розхитав Джонса і пробив не дуже сильно, але Де Хеа помилився, пропустивши м'яч під собою — 2:0.

Крапку в грі фантастичним ударом поставив Коутiньйо — 3:0.

"Барселона" Іспанія "Манчестер" Юнайтед Англія 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 — 16 Мессі, 2:0 — 20 Мессі, 3:0 — 61 Коутiньйо.

"Барселона" — тер Штеген, Серджіо Роберто (Нелсон Семеду, 71), Піке, Лангле, Альба, Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 75), Мессі, Суарес, Коутіньо (Дембеле, 81).

"Манчестер Юнайтед" — Де Хеа, Лінделеф, Смоллінг, Джонс, Янг, Мактоміні, Фред, Погба, Лингард (Санчес, 80), Решфорд (Лукаку, 73), Марсьяль (Діогу Далот, 65).

Попередження: Суарес (77).

Перший матч 1:0

Читайте: Мессі отримав жахливу травму в матчі Ліги чемпіонів

У півфіналі "Аякс" зустрінеться з переможцем пари "Тоттенхем"/"Манчестер Сіті", а "Барселона" зіграє з кращим з дуету "Ліверпуль"/"Порту".

Нагадаємо, що в перших чвертьфіналах ЛЧ "Ювентус" у гостях упустив перемогу над "Аяксом" (1:1), а "Манчестер Юнайтед" вдома поступився "Барселоні (0:1).