У Києві визначився переможець Ліги чемпіонів

90,1 т.

Іспанський "Реал Мадрид" обіграв англійський "Ліверпуль" у фіналі Ліги чемпіонів і вперше в історії ЛЧ втретє поспіль виграв цей турнір. Зустріч в Києві на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 3:1.

OBOZREVATEL вів онлайн -трансляцію матчу Реал - Ліверпуль.

Обидві команди почали дуже активно матч, немов це не фінал, а стартова гра сезону. "Ліверпуль" захопив контроль над м'ячем і гострими передачами намагався вивести нападників один на один з Навасом.

"Реал" намагався відповідати позиційними атаками, подовгу розігруючи м'яч на підступах до штрафний. "Ліверпуль" впевнено захищався і не пускав "вершкових" в свою штрафну, тримаючи мадридців на пристойній відстані від воріт.

Читайте: Київ ефектно осоромив російських пропагандистів на фіналі ЛЧ

Ключовий момент матчу стався на 30-й хвилині, коли серйозну травму плеча отримав лідер "Ліверпуля" Мохаммед Салах. Єгиптянин не зміг продовжити зустріч і зі сльозами покинув поле.

"Реал" підбадьорився, але через 5 хвилин теж позбувся найважливішого футболіста. Карвахаль після сутички з Робертсоном був змушений завершити виступ у фіналі.

Другий тайм почався з штурму "Реала". Спершу Лаллана зрізав м'яч прямо на ногу супернику, і Іско найпотужнішим ударом струснув пил з поперечини, а потім трапився справжній кошмар для англійців.

Карріус викинув м'яч прямо в витягнуту ногу Бензема і рикошет залетів точно в шістку - 1:0.

Радість іспанців тривала недовго. "Ліверпуль" знайшов в собі сили перейти в наступ і Мане проштовхнув м'яч після потужного удару Ловрен в кут.

Але сама фантастика трапилася на 61-й хвилині. Зідан замість Іско випустив Гарета Бейла, які через три хвилини забив просто інопланетний м'яч через себе в падінні.

Під кінець тайму феєрія валійца продовжилася. 28-річний уродженець Кардифа забив другий супергол, поставивши на коліна Карріуса ударом з 20 метрів.

Реал - Лiверпуль

Як повідомляв OBOZREVATEL , в Києві на фіналі Ліги чемпіонів був встановлений історичний рекорд.

Крім того, в мережі показали будь-що ліверпульці перетворили парк Шевченка.