Турецький воротар забив рятівний гол на останній секунді матчу: опубліковано відео

13,7 т.

Голкіпер "Манісаспора" Гектуг Бакирбаш став справжнім героєм зустрічі 25-го туру Першої ліги чемпіонату Туреччини проти "Денізліспора". Воротар врятував свою команду, забивши гол на останній секунді матчу.

Видовищний епізод стався на 94-й хвилині гри, хоча арбітр додав до основного часу лише три хвилини. 21-річний Бакирбаш підключився на кутовий і зумів у один дотик замкнути передачу партнера на дальній штанзі.

Читайте: Футболіст збірної України викликав фурор у Туреччині: відео голів

Таким чином воротар "Манісаспора" вирвав для свого клубу на виїзді нічию - поєдинок двох аутсайдерів турецької першості завершився з рахунком 2:2.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що екс-форвард "Дніпра" Євген Селезньов забив у Туреччині ефектний гол, пробивши в протихід голкіперу.