17 жовтня • оновлено в 09:17

"Це ганьба!" В Італії влаштували істерику через перемогу України на ЧС із футболу

Кінцівка матчу видалася драматичною
231.4т Читати матеріал російською

Рішення бразильського арбітра Рафаеля Клауса скасувати гол збірної Італії у ворота України викликало бурхливе обурення в італійській пресi.

Відомий журналіст Танкреді Палміері назвав подію у півфіналі молодіжного чемпіонату світу з футболу справжньою ганьбою.

"Італія пропускає фінал чемпіонату світу U-20, тому що за 10 секунд до фінального свистка арбітр скасував гол Скамаккі через небезпечну гру. Повна ганьба", – написав Палміері в Twitter.

Нагадаємо, що матч Україна – Італія завершився з рахунком 1:0. М'яч на 65-й хвилині забив Булеца.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в груповому турнірі молодіжного чемпіонату з футболу збірна України, зламавши опір аутсайдера квартету Катару – 1:0, достроково завоювала путівку в 1/8 фіналу турніру, де в першому раунді плей-офф без проблем розібралася з представниками Панами – 4:1.

У чвертьфіналі команда Олександра Петракова, обігравши Колумбію (1:0), вперше в своїй історії вийшла у півфінал мундіалю.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!