17 січня • оновлено в 20:38

"Триллер" Коноплянки потрапив у список топ-50 матчів десятиліття

11.1т
Читати матеріал російською

Авторитетний британський портал FourFourTwo склав рейтинг топ-50 найкращих футбольних матчів останнього десятиліття.

На перше місце автори рейтингу поставили півфінальний матч чемпіонату світу-2014 Бразилія – Німеччина. У тому поєдинку букмекери очікували на запеклу боротьбу від обох команд, що в сумі виграли на той момент вісім чемпіонатів світу. Однак бразильці, які приймали ЧС у себе вдома, зазнали нищівної поразки з рахунком 1:7.

Бразилія - Німеччина - 1:7

fourfourtwo.com

Відзначимо, що на 24-му місці рейтингу опинився фінальний матч Євро-2012, який відбувся в Києві, – Іспанія розгромила Італію з рахунком 4:0.

У топ-50 немає жодного поєдинку за участю українських команд. Однак слід виділити матч, який посів 31-е місце, – знамените Рурське дербі між "Боруссією" (Дортмунд) і "Шальке" в 2017 році завершилося з рахунком 4:4. Після першого тайму "Боруссія" вигравала – 4:0, проте після перерви гості перевернули гру і вирвали нічию, забивши вирішальний гол на 90+4-й хвилині. Поєдинок став одним з найкращих у кар'єрі для Євгена Коноплянки, який віддав дві гольові передачі. У складі "Боруссії" в цій грі виступав Андрій Ярмоленко.

10. "Челсі" - "Тоттенхем" 2:2 - 2 травня 2016 року

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" потрапило в топ кращих команд в історії Ліги чемпіонів.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Євро-2012" на сайті "OBOZREVATEL".