Тренер повідомив команді, що у нього рак, і вона відігралася з 0-3: відео огляд матчу Ліги чемпіонів

8.7тЧитати новину російською

Головний тренер іспанської "Севільї" Едуардо Беріццо страждає від раку передміхурової залози, і найближчим часом приступить до лікування. 46-річному фахівцеві буде потрібна операція, що підтвердила прес-служба "червоно-білих".

При цьому, за даними видання Clarin, Беріццо повідомив про свій діагноз підопічним у перерві матчу Ліги чемпіонів з "Ліверпулем". Іспанці програли перший тайм 0:3, однак у другій 45-хвилинці просто порвали суперника, звівши матч до нічиєї. Показовим є і той момент, що відразу після третього гола вся команда побігла святкувати взяття воріт англійців до свого тренера.

Подивитися відео неймовірного камбека севільців можна за цим посиланням.

Як повідомляв "Обозреватель", московський "Спартак" зганьбився у домашньому матчі Ліги чемпіонів зі словенським "Марібор".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".