Зіна - це Україна! У Лізі чемпіонів відомі перші чвертьфіналісти

В Європі визначилася перша половина учасників чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів . Самою інтригуючі в ці ігрові дні було у відповідь протистояння "Реала" і ПСЖ, проте на ділі все виявилося досить прісно і прогнозовано. Французи відверто не вразили, програвши і тактично, і просто за рівнем гри.

Читайте: Гидота дня: футболіст збірної Бразилії витер соплі про Роналду під час матчу Ліги чемпіонів

Також варто виділити поєдинок між "Тоттенхемом" і "Ювентусом", який, як і трьома тижнями раніше, справив сильне враження на вболівальників. У той же час в двох інших парах за участю англійських клубів - "Ліверпуля" і "Манчестер Сіті" - доля путівок до наступного раунду була вирішена.

"Обозреватель" ділиться своїми емоціями від перших чотирьох битв за чвертьфінал Ліги чемпіонів. До слова, всі вони починалися з хвилини мовчання в пам'ять про футболіста збірної Італії Давіде Асторі.

ЗІДАН ВЕЗЕ "РЕАЛ"

"Реал" напередодні відповідь з ПСЖ, безумовно, виглядав фаворитом пари. Мало того, що мадридська команда мала в запасі домашні 3: 1, так суперники втратили ще свою головну зірку Неймара. Отримавши травму в матчі з "Марселем", бразилець розплакався прямо на полі. Мабуть, 222-мільйонний бразилець вже тоді зрозумів, що фінал чемпіонської Ліги в Києві йому не світить.

До всіх бід парижан в наслідок додалася і відверта тренерська імпотенція Унаї Емері. Іспанець був розгромлений пресою ще після матчу в Мадриді, хоча там Зідану, навіть вгадав із замінами, відверто пощастило. Чого варті голи після диких рикошетів і ляпів. Зате на "Парк де Пренс" легендарний алжиро-француз просто "розділ" свого візаві.

Фактично всі 90 хвилин "Реал" повністю контролював хід зустрічі. Єдине, чим запам'яталися господарів - фаєри фанатів, дурнуватій видалення Вератті і фартовий гол Кавані. Емері так і не зміг придумати нових тактичних ходів, нагадавши всім про божевільному поразку від "Барселони" в минулому сезоні.

Зідан же продовжує дивувати біля керма "Реала". Мабуть, якщо "вершкові" візьмуть третій Кубок чемпіонів поспіль, Зізу можна просто йти на пенсію. Як і Роналду, який забиває вже в дев'яти матчах турніру поспіль ...

ДЕБЮТ ЗІНЧЕНКО

"Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" в принципі могли не виходити на матчі з "Порту" і "Базелем" відповідно. Навіть отримавши від УЄФА технарі, англійські клуби і так проходили б далі. Але зате Україна, нарешті, побачила дебют за "Сіті" в турнірі Олександра Зінченка. Наш хавбек відмінно зарекомендував себе в АПЛ і заслужив вихід у футболі "городян" в Лізі чемпіонів.

Читайте: Роналду підкорилося історичне досягнення Ліги чемпіонів

Зіна відчував себе абсолютно впевнено. Так, команда Гвардіолу пропустила двічі, але провини нашого співвітчизника немає абсолютно. Українець заробив ще трохи вістів, зігравши, як завжди в МС, не на своїй рідній позиції.

ЦЕ "ЮВЕНТУС", ДЄТКА!

Лондон і Турин видали просто феєричну розбирання в першому раунді плей-офф. Напевно багато симпатизували "шпорами" - завзяті, гостроатакуюча, ризикові хлопці куди вигідніше виглядали на тлі тактично нудних італійців. Але - це "Ювентус", крихітко!

Італійці, проваливши першу половину і пропустивши гол під перерву, з відновленням гри просто перевернули протягом зустрічі. Подвійна заміна наставника "старої сеньйори" з виходом Матюїді і Бенатіа просто збила з пантелику "шпор", які за три хвилини пустили дві атаки суперника.

Сумніватися після цього в підсумковому успіху італійців практично не доводилося. "Ювентус" в своєму стилі засушив гру і довів її до підсумкової перемоги.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Тоттенхем - Ювентус, з яким можна ознайомитися нижче.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу(матч-відповідь)

"Тоттенхем" - "Ювентус" - 1:2

Голи: Сон, 39 - Ігуаїн, 64, Диба, 67

(Перший матч - 2:2)

"Тоттенхем": 1. Льоріс, 2. Тріпп'єр, 5. Вертонген, 6. Міна Санчес, 15. Дайер, 33. Девіс Б., 20. Аллі, 23. Еріксен, 19. Дембеле, 7. Сон Хин Мін, 10 . Кейн

Запасні: 13. Ворм, 3. Роуз, 11. Ламела, 12. Ваньяма, 17. Сіссоко М., 27. Лукас Моура, 18. Льоренте

"Ювентус": 1. Буффон, 4. Бенатіа, 12. Алекс Сандро, 15. Барцальї, 3. К'єлліні, 14. Матуіді, 6. Хедіра, 5. Пьянич, 11. Дуглас Коста, 9. Ігуаїн, 10. Диба

Запасні: 23. Щенсни, 26. Ліхтштайнер, 24. Лайки, 27. Стураро, 30. Бентанкур, 8. Маркізіо, 22. Асамоа