Супергол Циганкова приніс перемогу "Динамо" в УПЛ

57,2 т.
Супергол Циганкова приніс перемогу 'Динамо' в УПЛ

Нападник київського "Динамо" Віктор Циганков приніс перемогу своїй команді в матчі 29-го туру чемпіонату України в Прем'єр-ліги проти "Маріуполя".

21-річний форвард відзначився неймовірним ударом на 87-й хвилині. Після затяжної атаки господарів, м'яч відскочив до Циганкова, і Віктор метрів з 20 поклав круглого точно в дальній кут.

Кияни повели 2: 0, але на 92-й хвилині примудрилися пропустити гол від гостей. Після навісу Зубкова, Федорчук виграв верховий м'яч у Кендзьора і перекинув Бущана.

"Динамо" – "Маріуполь" 2: 1 (1: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 – 32 де Пена, 2: 0 – 87 Циганков, 2: 1 – 90 Федорчук.

Динамо – Бущан, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей, Сидорчук (Дуелунд, 90), Циганков, Андрієвський (Шапаренко, 90), де Пена, Шепелев, Русин (Бесєдін, 82).

Маріуполь – Худжамов, Чоботенко, Биков, Кирюханцев, Яворський, Пихаленок (Борячук, 72), Ігнатенко, Мишнєв (Федорчук, 57), Зубков, Чурко (Вакула, 62), Фомін.

Попередження: Ігнатенко (28), Биков (37), Русин (73).

Читайте: Легіонер "Динамо" показав "нову зброю" для перемог

Нагадаємо, що матч наступного туру УПЛ "Динамо" проведе на виїзді проти донецького "Шахтаря". Напередодні стало відомо, за яким телеканалу дивитися цей поєдинок.

Як повідомляв О, основний півзахисник київського "Динамо" Віталій Буяльський достроково завершив сезон через травму.

26-річний футболіст отримав перелом ребра в матчі 28-го туру Прем'єр-ліги з "Зорею", в якому столична команда упустила перемогу на останній хвилині.