Степаненко неймовірним голом на останній секунді врятував "Шахтар" в матчі Кубка України з "Динамо"

24,9 т.
Степаненко неймовірним голом на останній секунді врятував 'Шахтар' в матчі Кубка України з 'Динамо'

Півзахисник донецького "Шахтаря" Тарас Степаненко забив феноменальний гол на 92-й хвилині матчу 1/16 фіналу Кубка України проти київського "Динамо".

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Шахтар",

Програючи більшу частину 0:1 "гірники" організували останній штурм, який виявився результативним. Після сумбурної атаки м'яч підхопив 30-річний хавбек збірної України і розкішним ударом врятував команду від поразки, перевівши гру в овертайм.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам самим подивитися, як це було.

Читайте: "Змушений": Михайличенко зіткнувся з проблемою в "Динамо"

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому таймі цієї зустрічі голшедевр забив капітан "Динамо" Сергій Сидорчук. 28-річний півзахисник збірної України побачив, що Андрія П'ятов далеко вийшов з воріт і ударом метрів з 18 запустив м'яч чітко в кут.