"Спортинг" - "Ворскла": огляд матчу

11,0 т.
'Спортинг' - 'Ворскла': огляд матчу

Полтавська "Ворскла" розгромно поступилася "Спортингу" в останньому матчі групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:3. Підопічні Василя Сачка не зуміли дати відсіч португальському супернику на виїзді.

У поєдинку, який нічого не вирішував для полтавчан у турнірному плані, їм складно було знайти мотивацію. Дірами в захисті "Ворскли" без особливих зусиль скористалися футболісти резервного складу "Порту". До свистка на перерву португальці забезпечили собі комфортну перевагу.

Скориставшись плутаниною в штрафній суперника, Монтеру головою з кількох метрів розстріляв ворота Ткаченка.

Через менш ніж двадцять хвилин португальцям вдалася швидка атака, яка завдяки точному удару Луїша в порожні ворота стала результативною.

А перед перервою "Ворскла" ще й отримала автогол у роздягальню. Даллку намагався розрядити обстановку біля воріт своєї команди, а замість цього зрізав м'яч у свої ворота.

Після перерви господарі продовжували контролювати хід поєдинку, не дозволяючи супернику створити гостроту на своїй половині поля. Кілька атак "Ворсклі" вдалося провести, але при цьому жоден з ударів підопічних Сачка не вийшов точним.

У підсумку українська команда поступилася в заключному матчі Ліги Європи і з однією перемогою на рахунку завершила свої виступи на євроарені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" поступилося чеському "Яблонецю", але зуміло вийти в плей-офф Ліги Європи. Під час матчу моторошну травму отримав один із гравців столичного клубу.