"Спартак" зганьбився в півфіналі Кубка Росії

3.9тЧитати новину російською

Московський "Спартак", що йде другим у таблиці, програв передостанній команді чемпіонату Росії - "Тосно" в півфіналі Кубка країни. Основний і додатковий час зустрічі завершився внічию - 1:1, в серії пенальті точнішими були гості - 5:4.

В основний час команди обмінялися голами у другому таймі. На 62-й хвилині нападник "Спартака" Зе Луїш обробив довгий пас перед чужій штрафній, пішов від опонента і здорово пробив в лівий нижній кут. На 89-й хвилині хавбек "Тосно" Вагіз Галіулін відкрився на проникаючий пас, легко пішов від Миколи Максимовича і пробив у дальню дев'ятку.

"Тосно" вийшов у фінал Кубка Росії, де 9 травня зіграє з курським "Авангардом".

Нагадаємо, що раніше визначилися фіналісти Кубка України з футболу.