"Слабкий імпульс": Ярмоленко зміг зіграти лише півматча в Німеччині

14,5 т.
'Слабкий імпульс': Ярмоленко зміг зіграти лише півматча в Німеччині

Дортмундська "Боруссія" в матчі 15-го туру чемпіонату Німеччини програло бременскмоу "Вердеру" (1: 2). Лідер збірної України Андрій Ярмоленко провів на полі всього 45 хвилин і був замінений в перерві на Шюррле.

Провідне футбольне видання Рура Revier Sport відзначило слабку гру українця і поставила йому низьку оцінку 5.0.

"Поєдинок для українця закінчився вже після першого тайму, і це не випадково. Ярмоленко давав слабкий імпульс атаці, і був менш уважним в обороні, ніж хотілося б", - написало ЗМІ.

Читайте: Ярмоленко потрапив на обкладинку журналу в Німеччині: опубліковано фото

Напередодні Ярмоленко зізнався, що поєдинки дортмундської "Боруссії" відрізняються неймовірними швидкостями. За словами футболіста , під час матчів у гравців не так багато часу для прийняття рішень.

Як повідомляв "Обозреватель", Андрій розповів про курйозні ситуації свого життя в Німеччині.