Скандал за участю Ярмоленка: підсумки 2-го туру Ліги чемпіонів

93.6тЧитати новину російською

У Європі в середу, 27 вересня, завершився другий тур групового турніру Ліги чемпіонів. Ігровий день вийшов досить цікавим і насиченим, а місцями приніс вкрай несподівані результати.

Для українців, зрозуміло, головною подією став поєдинок донецького "Шахтаря" проти англійського "Манчестер Сіті". Крім того, не менший інтерес викликало протистояння дортмундської "Боруссії" Андрія Ярмоленка з мадридським "Реалом".

"Обозреватель" ділиться головними емоціями від другого туру найпрестижнішого європейського клубного футбольного турніру.

"ШАХТАР" ПОСТУПИВСЯ ГІДНА

Команда Паулу Фонсека прогнозовано, якщо дивитися на передматчеві розклади, поступилася в Англії. Вистоявши в першому таймі, українці були практично без варіантів біти після перерви. Кевін де Брейне і Лерой Сані засмутили всіх шанувальників "оранжево-чорних" двома влучними ударами, а Серхіо Агуеро ще й пенальті не забив.

Але не все так однозначно. По-перше, "Шахтар" цілком міг зачепитися за нічию, постав арбітр очевидний пенальті за гру рукою Стоунз в своїй штрафній за п'ять хвилин до фінального свистка. По-друге, в першій половині зустрічі українці виглядали нітрохи не гірше за суперника, створивши парочку досить непоганих моментів. І можна зрозуміти Паулу Фонсека, який залишився задоволений грою своїх підопічних.

СКАНДАЛ ЗА УЧАСТЮ ЯРМОЛЕНКО

Лідер збірної України досить несподівано пропустив гру з "Боруссією" в Менхенгладбах в чемпіонаті Німеччини. Однак, всі фахівці сходилися на тому, що Ярмоленко вийде проти "Реала" в стартовому складі. Експерти не помилилися, і трибуни "Вестфаленштадіона" вітали новачка команди з перших секунд.

Вже на 14-й хвилині Ярмоленко вивалився на ворота "Реала" і зробив передачу на Обамеянга, після удару якого Серхіо Рамос рукою вибив м'яч з воріт. Замість пенальті і жовтої картки капітану "Реала" суддя Бьорн Куйперс лише хіба руками. Другу гру поспіль судді просто знущаються на "Боруссією", яка опинилася на межі вильоту з Ліги чемпіонів.

АНГЛІЯ ПРОТИ РОСІЇ

Ще однією фішкою туру стало московсько-англійське протистояння. У першому з них "Спартак" зустрічався з "Ліверпуль" і зумів відскочити на нічию - 1: 1. Причому фанати "м'ясних", яким вже заборонили виїзд в "Севілью" знову відзначилися скандальним банером, чим змусив УЄФА відкрити нову справу на їх клуб. Та й самі "червоно-білі" начудили з прес-конференцією Юргена Клоппа, коли не зуміли організувати захід на гідному рівні.

Гра ЦСКА і "Манчестер Юнайтед" була цікава продовженням антирекорду Ігоря Акінфєєва за кількістю матчів поспіль з пропущеними голами, а також грою англійців без Погба, Феллаїні і Карріка. В результаті кіпер армійців свою місію продовжив вже до 41 зустрічі, а підопічні Моуріньо вбили всю інтригу ще в першому таймі, забивши ЦСКА три м'ячі.

СТАМБУЛЬСЬКА СЕНСАЦІЯ

Головною несподіванкою за підсумками двох зіграних турів в Лізі чемпіонів можна сміливо назвати турецький "Бешикташ". Стамбульські "орли", потрапивши в досить рівну групу з "Порту", "Лейпцигом" і "Монако", знаходиться на чолі квартету.

"Бешикташ" здивував Європу ще в першому турі, коли гримнув на виїзді португальських "драконів". Ну а домашня перемога над віце-чемпіонами Німеччини додала вістів команді Шенола Гюнеш. Ще в минулому сезоні турки влітали в Києві "Динамо" з ганебними 0: 6, а зараз захопили лідерство в боротьбі за путівку в плей-офф ...

Голи: Ігуаїн, 69, Манджукич, 80

Нагадаємо, напередодні донецький "Шахтар" програв "Манчестер Сіті" в Англії з рахунком 0: 2.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".