Швеція не пустила Росію в еліту Ліги націй

87,6 т.

Збірна Швеції обіграла Росію в заключному поєдинку Ліги націй із рахунком 2:0. Перемога в домашньому матчі дозволила "синьо-жовтим" посісти перше місце в групі і вийти в еліту Ліги націй, залишивши підопічних Черчесова в дивізіоні В.

Зі стартових хвилин господарі були націлені на позитивний результат і очікувано заволоділи ініціативою. Кіперу росіян Луньову довелося непросто в першій половині зустрічі. Проте рахунок шведські футболісти відкрили лише перед перервою. Після подачі зі стандарту Лінделеф скористався сумбуром у штрафній суперника і потужно пробив у кут воріт російської команди.

Читайте: Збірна Німеччини поглумилася над Росією

У другій половині гри в наступ перейшли гості, змусивши шведів самовіддано захищатися. На кону стояв вихід до елітного дивізіону, так що мандраж обох команд був цілком зрозумілий. "Синьо-жовті" свідомо віддали ініціативу супернику, сподіваючись на контратаки і це принесло свій результат: у середині тайму приголомшлива комбінація від господарів завершилася точним ударом Маркуса Берга.

Другий м'яч надломив бойовий запал збірної Росії. Гості розуміли, що двічі розкрити потужний захист шведів практично нереально. У підсумку підопічним Черчесова довелося змиритися з поразкою, віддавши путівку в елітний дивізіон команді Швеції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України зіграла внічию проти Туреччини в товариському матчі.