LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Два голи вистачило англійцям в матчі Швеція - Англія: онлайн-трансляція 1/4 фіналу ЧС-2018

22.2тЧитати матеріал російською

Англія зустрілася зі Швецією в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу 2018 в Росії. Європейське дербі пройшло в суботу, 7 липня, на стадіоні "Самара Арена". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Швеція - Англія (яка стартувала - о 17:00 за київським часом).

Переможець цієї зустрічі зустрінеться в півфіналі з найсильнішим у парі Хорватія - Росія, які зіграють також сьогодні (початок - о 21:00 за київським часом).

ЧС-2018. 1/4 фіналу

Самара, стадіон "Самара Арена"

Головний арбітр: Бьорн Куйперс (Нідерланди)

Швеція - Англія - 0:2

Гол: Магуайр (30), Делле Аллі (59)

Швеція (4-4-1-1): Ульсен - 16. Крафт, 3. Лінделеф, 4. Гранквіст (к), 6. Аугустінссон - 17. Классон, 7. Ларссон, 8. Екдаль, 10. Форсберг - 20. Тойвонен - ​​9. Берг

Запасні: 12. Йонссон (гк), 23. Нурдфельдт (гк), 5. Ольссон, 11. Гвідетті, 13. Свенссон, 14. Хеландер, 15. Хільємарк, 18. Янссон, 19. Роден, 21. Дурмаз, 22. Телін, 2. Лустіг.

Англія (3-5-2): 1. Пікфорд - 2. Уокер, 5. Стоунз, 6. Магуайр - 12. Тріпп'єр, 20. Справі Аллі, 8. Хендерсон, 7. Лингард, 18. Янг - 9. Кейн ( к), 10. Стерлінг

Запасні: 13. Батленд (гк), 23. Поуп (гк), 3. Роуз, 4. Дайер, 11. Варди, 14. Уелбек, 15. Кехілл, 16. Джонс, 17. Делфі, 19. Решфорд, 21. Лофтус-Чик, 22. Александер-Арнольд.

_______________________________________________________________________

На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію матчу - спасибі, що були з нами!

А Харрі Кейн - поки ведучий бомбардир ЧС-2018 - сьогодні так і не забив. Хоча робив це 8 матчів збірної поспіль, будучи її капітаном.

Тільки втретє в своїй історії Англія доходить до півфіналу ЧС - раніше такого успіху британці досягали тільки в 1966-му і 1990-му.

Статистика усього матчу.

Англія стає третім півфіналістом ЧС-2018, вийшовши в 1/2-гу вперше з 1990 року.

90+5. ВСЕ, МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Англія перемагає 2:0 і виходить в півфінал!

90+4. Під кінець ще й Ларссон получсет "гірчичник".

90+1. Стерлінг у Англії залишає поле, замість нього виходить Рашфорд.

90. П'ять хвилин додає арбітр до основного часу.

90. Відмінний штрафний метрів з 17-ти запороли шведи - м'яч летить набагато вище поперечини.

88. Слідом попереджений Гвідетті у Швеції.

87. Тільки на 87-й хвилині рефері показує першу жовту картку в матчі - англійському захиснику Магуайеру.

85. У Швеції остання заміна - Крафта змінює Янссон.

84. Друга заміна у Англії - Хендерсона змінює Дайер.

81. Лингард хотів вдарити обвідним в дальній кут з лінії штрафної, але не зміг пробити повз захисника Швеції.

76. Заміна у Англії - Деллі Аллі йде з поля, поступаючись місцем Делфі.

73. Забивши Швеції, Деллі Аллі став другим в рейтингу наймолодших забивав Англії на ЧС. Перший - Майкл Оуен.

72. Пікфорд знову в усій красі! Берг виявився один в один у боротьбі з Магуайер, отримав м'яч зліва і бив під поперечину метрів з семи, але Пікфорд перевів м'яч на кутовий!

70. Відео голу Деллі Аллі.

68. Ух, як сильно стріляє Деллі Аллі з льоту, м'яч летить у дальній гол, але дорогою потрапляє в плече Гранквіст. Кутовий.

65. Подвійна заміна відразу у Швеції: замість Форберга в атаку на фланг півзахисту виходить Гвідетті, а замість Тойвонена в напад - Ульссон.

62. Як же розіграли комбінацію шведи втрьох, що клас напевно бив у нижній кут метрів з 11-ти! Але Пікфорд знову рятує!

59. ГОООООЛ! Англія подвоює рахунок - 2:0. Справі Аллі після розіграшу комбінації і верхової подачі ударом головою з дальнього кута воротарського б'є під перекладину.

55. Лингард після обігравання з Аллі б'є майже з лінії штрафного, але удар блокуєте.

51. Форсберг, напевно, все ж подавав, а не бив, але м'яч в будь-якому випадку йде набагато вище поперечини.

47. Рятує Пікфорд Англію - тягне м'яч з ближнього кута після удару головою від Берга.

Магуайр став четвертим англійцем, який забив свій перший гол за збірну саме на чемпіонаті світу.

46. ​​ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ.

Статистика першого тайму.

45+1. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. 1: 0 на користь Англії, яка, втім, поки не сильно переграє Швецію і йде вперед дуже акуратно.

45. Одну хвилину додає рефері до першого тайму.

44. Знову Стрелнг вирвався на "побачення" з воротарем після помилки захисників на лінії штрафного, і на цей раз теж не зумів переграти Ульсена, а в атаці другим темпом не віддав на партнера, а пробив сам повз.

43. Стерлінг не забиває! Фактично тет-а-тет з голкіпером виходить Стерлінг, але не зумів пробити точно повз воротаря. М'яч далі йде до лінії, але тут вже добити Стерлінгу заважає захисник!

42. Ух, відмінно запустили Стерлінга 50-метрової передачею в штрафну, але таки завадили англійцю пробити метрів з десяти.

38. захопила м'яч Швеція, але багато комбінує в центрі поля і не вирішується сильно прориватися вперед, боячись контратак.

34. Відео голу Магуайра.

33. Заспокоїлась трохи гра, але м'яч у Англії. Швеція поки не знає, як привернути гру.

30. ГООООООЛ! Таки задавила Англія подачами Швецію. За останні хвилини англійці провели ряд навісів, шведи відбивалися щосили, але після чергового навісу зліва не втримали Магуайр, який головою б'є в правий нижній кут! 1: 0 на користь британців.

25. 25-й матч в історії сьогодні грають між собою Швеція та Англія. Поки статистика на користь англійців - 8 перемог, 9 нічиїх і 7 поразок.

23. Після втрати м'яча шведами Тріпп'єр прорвався до штрафного і небезпечно прострілив, але воротар забрав м'яч.

19. Б'є у врот Кейн з середньої дистанції після проходу і пасу Рашфорд, але не потрапляє в дальній кут.

16. Продовжують вірити в оповіді на ЧС-2018 шведи - відмінно підтримують свою команду.

15. А поступово перехопили ініціативу шведи, але дуже акуратно скандинави ведуть гру.

12. Здорово пробиває Классен видали, але все-таки вище.

7. Непогано могли вибігти англійці на ворота шведів, але Аллі не зміг забезпечити Кейна хорошою передачею.

3. Стерлінга одним з перших запустили в штрафну довгою діагоналлю, але шведські захисники сильніше в повітрі.

0. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Шведи побоювалися, що сьогодні гру може пропустити їх провідний захисник і лідер Андреас Гранквіст. Адже днями у Андреаса народилася дитина. Але Гранквіст все ж не залишив команду і виведе її з капітанською пов'язкою на такий важливий матч.

35 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На дві команди - одна заміна в складі в порівнянні з 1/8 фіналу. Це у шведів на правому фланзі оборони Лустіга замінить Крафт. У Англії ж стартова 11-ка без замін.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Англія перед матчем тренувалась весело і під дощем.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Незвично і в дуже хорошому настрої готувалися шведи до гри з Англією.

1 ГОДИНА ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади і формації команд, в яких вони зіграють сьогодні в чвертьфіналі.

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Орієнтовні склади команд на сьогоднішній матч.

Швеція (орієнтовний склад): Робін Ульсен - Еміль Крафт, Віктор Лінделеф, Андреас Гранквіст, Людвіг Аугустінссон - Віктор Классон, Себастьян Ларссон, Альбін Екдаль, Еміль Форсберг - Маркус Берг, Ула Тойвонен

Англія (орієнтовний склад): Джордан Пікфорд - Кайл Уокер, Джон Стоунз, Харрі Магуайр - Кіран Тріпп'єр, Справі Аллі, Джордан Хендерсон, Джессі Лингард, Ешлі Янг - Рахім Стерлінг, Харрі Кейн

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Суперники двічі перетиналися на чемпіонатах світу і обидва рази переможця виявити не змогли. На мундіалі-2002 команди зіграли внічию - 1:1, а через чотири роки видали ще більш видовищний матч, який завершився - 2:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чвертьфінальний матч ЧС-2018 між Росією і Хорватією опинився під загрозою зриву.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".