Конкурс

/Новини футболу

''Шева, ти це бачив ?!'' Зозуля видав фантастичний матч в Іспанії

186.1тЧитати матеріал російською

Знаменитий український футболіст "Альбасете" Роман Зозуля зробив дубль в матчі 24-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Кордоби" (3:1).

29-річний киянин вийшов в стартовому складі і на 65-й хвилині забив перший гол, зрівнявши рахунок у матчі. Українець замкнув передачу головою з близької відстані.

Через 6 хвилин Зозуля забив другий гол, розстрілявши голкіпера ударом головою з близької відстані.

Всього в поточному сезоні на рахунку Зозулі 20 поєдинків, в яких він забив 7 голів і зробив 1 передачу.

Фанати в коментарях захоплюються грою співвітчизнка, запитуючи, чи бачив цей перфоманс головний тренер національної команди Андрій Шевченко.

Нагадаємо, що Зозуля в травнi 2017 року призупинив виступ за збірну України, заявивши, що не є гравцем рівня збірної.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 12 січня Роман допоміг "Альбасете" вирвати нічию в домашньому матчі іспанської Сегунди проти "Спортинга" з Хіхона. Екс-гравець національної збірної забив на 86-й хвилині.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".