"Шахтар" зробив вагомий крок до чемпіонства України

Зустріч пройшла на ОСК "Металіст" в Харкові
5.8т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" в матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу розгромив ФК "Львів". Поєдинок в Харкові на ОСК "Металіст" завершився з рахунком 5:0.

Господарі дуже якісно почали гру. Точні паси між лініями півзахисту один за одним виводили Тайсона чи Нема на небезпечну близькість з Бандурою. Вже на 17-й хвилині Альваро забив гол у власні ворота.

Справжній розгром почався після перерви. "Гірники" з перших секунд включилися в матч і використовували по максимум все гострі моменти, довівши рахунок до непристойного.

Після того, як "Динамо" раніше зіграло внічию з "Олександрією", розрив між киянами збільшився до 9 пунктів і у "біло-синіх" залишилися лише теоретичні шанси перешкодити "Шахтареві" виграти чемпіонство України.

"Шахтар" – "Львів" 5: 0

Голи: 1: 0 – 17, автогол Альваро, 2: 0 – 51 Веллінгтон Нем, 3: 0 – 55 Болбат, 4: 0 – 63 Коваленко, 5: 0 – 76 Алан Патрік.

Шахтар – Шевченко, Ісмаїлі, Кривцов, Матвієнко, Болбат (Бондар, 75), Веллінгтон Нем (Тете, 66), Коваленко (Дентіньо, 78), Маркос Антоніо, Алан Патрік, Тайсон, Мораес.

Львів – Бандура, Борзенко, Адамюк, Вісенте (Насонов, 25), Парамонов, Липі (Рафаел Сабіно, 54), Муріло Вінісіус, Педро Вітор, Пернамбуко (Рожеріо Шина, 65), Бруно Дуарте, Альваро.

Попередження: Веллінгтон Нем (9), Борзенко (41).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в минулому турі УПЛ "Шахтар" переміг в донецькому дербі, не забивши два пенальті.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!