"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Зорею"

13,0 т.
'Шахтар' здобув вольову перемогу над 'Зорею'

Донецький "Шахтар" у непростому матчі переграв луганську "Зорю" (3:1) у межах 8-го туру української Прем'єр-ліги.

Поєдинок розпочався досить несподівано для номінальних господарів поля, ворота яких "Зоря" змогла вразити вже на 13-й хвилині - зазначився екс-динамівець Артем Громов.

"Гірникам" вдалося зрівняти рахунок на 32-й хвилині після точного удару головою Сергія Кривцова, однак вийти вперед підопічним Паулу Фонсека вдалося лише ближче до кінця зустрічі.

На 70-й хвилині зустрічі м'яч у ворота "Зорі" залетів від власного захисника Євгена Опанасенка, що практично відібрало у луганчан шанси зачепитися за позитивний результат.

На 90-й хвилині "Шахтар" зняв всі питання щодо переможця харківського матчу. Тайсон розігнав контратаку і віддав передачу на Бернарда - бразилець легко розстріляв ворота "Зорі".

"Шахтар" продовжує лідирувати в турнірній таблиці УПЛ, набравши 21 очок Зоря ж із 8 балами залишилася на 7-му місці.

Гол Громова, 0:1

Гол Кривцова, 1:1

Автогол Опанасенка, 2:1

Шахтар - Зоря 3:1

Голи: 0:1 - 13 Громов, 1:1 - 32 Кривцов, 2:1 - 69, автогол Опанасенко, Бернард, 90

Шахтар - Пятов, Ордець, Кривцов (Степаненко, 62), Срна, Ісмаїлі, Дентіньо (Тайсон, 69), Фред, Бернард, Алан Патрік (Хочолава, 65), Коваленко, Феррейра.

Зоря - Лунін, Опанасенко, Гордієнко, Прийма (Сваток, 7), Чечер, Громов (Луньов, 77), Андрієвський, Бабенко, Караваєв, Сухоцький, Юрі.

Попередження: Бернард (23), Хочолава (73).

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні суперник "Шахтаря" в Лізі чемпіонів здобув феєричну перемогу в чемпіонаті Англії.