сертифікату на 5000 грн на товари від мережі інтим-бутиків Насолода Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" здобув розгромну перемогу в УПЛ завдяки хет-трику екс-форварда "Динамо"

Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" здобув переконливу перемогу над "Олімпіком" у матчі 6-го туру Прем'єр-ліги. Підопічні Паулу Фонсека завдяки трьом голам колишнього нападника київського "Динамо" Жуніора Мораеса розгромили суперника - 5:2.

"Гірники" вже до 17-ї хвилини зустрічі забили два м'ячі. Спочатку Марлос замкнув передачу Тайсона, а потім уже Мораес завершив комбінацію за участю того ж Марлос та Ісмаїлі.

Бразильці "Шахтаря" продовжили феєрію після м'яча Пасіча на 19-й хвилині. Мараес оформив дубль із пасу Ракіцького. Причому захисник "Шахтаря" перед перервою зробив іще один асист: після подачі Ярослава з кутового відзначився Тарас Степаненко.

Другий тайм перетворився фактично на формальність. Мораес оформив хет-трик із чудового пасу Тайсона на 75-й хвилині. А через мить захисник "Шахтаря" Данченко вразив власні ворота і встановив остаточний рахунок у матчі.

Олімпік (Донецьк) - Шахтар (Донецьк) 2:5