двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

"Шахтар" збільшив відрив від "Динамо" в УПЛ, перервавши феноменальну серію

Донецький "Шахтар" обіграв "Олександрію" в 28-му турі Прем'єр-ліги і ще на один крок наблизився до перемоги в турнірі.

Підопічні Паулу Фонсеки на ОСК "Металіст" взяли три очки – 2:1 і завдяки осічці головного конкурента в боротьбі за "золото", "Динамо", збільшили свій відрив від киян до 11 очок.

У ворота "Олександрії" господарі поля забили вже на четвертій хвилині. Після подачі кутового Аланом Патріком захисник "гірників" Давид Хочолава ювелірним ударом головою відправив м'яч від штанги в сітку воріт.

"Гірники" після голу продовжували контролювати хід зустрічі, але несподівано нарвалися на м'яч у відповідь. Півзахисник "Олександрії" Євген Банада, як і Хочолава, відзначився ударом головою після подачі "корнера", продавивши Віктора Коваленка. Цей гол перервав "суху" серію "Шахтаря" в Прем'єр-лізі – "оранжево-чорні" не пропускали в чемпіонаті 956 хвилин.

Цей м'яч вніс деяку нервозність у дії підопічних Фонсеки. Португальському фахівцеві довелося вносити корективи до складу і в перерві замість Сергія Болбата на поле вийшов Микола Матвієнко.

З початком другої половини "Шахтар" продовжив облогу воріт суперника і на 60-й хвилині свого домігся. Неймовірно, але в третій раз у матчі взяття воріт сталося після кутового. Подачу Алана Патріка цього разу перетворив у гол скандальний Жуніор Мораес.

Гості кинулися рятувати матч, але до фінального свистка так і не змогли створити загрозу воротам Пятова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, УЄФА через рекордсмена "Шахтаря" Генріха Мхітаряна був змушений зробити заяву щодо фіналу Ліги Європи.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".