"Шахтар" втратив половину команди

64.8т Читати матеріал російською

Шість футболістів донецького "Шахтаря" не зможуть взяти участь в матчі 26-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі проти "Маріуполя".

Матч відбудеться в Маріуполі на стадіон ім. Бойка 28 квітня в 14:00.

Тарас Степаненко

ФК Шахтар

Голкіпер Андрій П'ятов, півзахисники Тарас Степаненко, Андрій Тотовицький, Майкон і нападник Марлос травмовані. У Тайсона перебір жовтих карток і він відбуває дискваліфікацію, повідомляє прес-служба "гірників".

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Майкон після отриманої травми, в цьому році вже не з'явиться на полі. Футболіст на своїй сторінці в Instagram повідомив про те, що переніс операцію, опублікувавши фото з перев'язаними ногами

Степаненко і Пятов отримали свої пошкодження в грі з київським "Динамо", яка відбулася 24 квітня на НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 0:0. На 4-й доданій хвилині другого тайму Мораес не забив пенальті. Його удар з 11 метрів відбив Денис Бойко.