22 листопада • оновлено в 09:02

"Шахтар" втратив перемогу у Лізі чемпіонів, пропустивши 2 голи за 2 хвилини

11.2т
Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів зіграв внічию в гостях із французьким "Ліоном". Поєдинок на "Стад де Ліон" через покарання УЄФА відбувся за порожніх трибун і завершився з рахунком 2:2.

Українські футболісти з перших хвилин заволоділи ініціативою і повністю домінували перші 10 хвилин. Господарі обрали закритий футбол із контратаками, одна з яких ледь не завершилася голом. На 11-й хвилині Дембеле легко втік від захисників, вийшов сам на сам із П'ятовим ще за межами штрафного, але пробив просто в Андрія.

"Гірники" зловили ритм і виглядали набагато цікавіше за своїх опонентів. Найнебезпечніший удар Марлоса і потужний постріл Мораеса під поперечину змусив щосили працювати Лопеша.

"Ліон" моментами навіть не намагався відібрати м'яча, повністю пішовши в оборону. Три центральні хавбеки "Шахтаря" грали на всі 100%, повністю контролюючи центр поля.

Французи спробували загострити гру за рахунок довгих передач, і це почало давати плоди, створивши кілька напівнебезпечних ситуацій.

Українці продовжували шукати свій шанс біля воріт португальського голкіпера і на 45-й хвилині забили гол "у роздягальню".

Тайсон віддав на хід Ісмаїлі, той майже від лицьової прострілив низом у центр штрафного точно на Мораеса, а Жуніор у дотик прошив м'ячем захисників і воротаря.

Після перерви малюнок гри кардинально змінився. Ліонці серйозно активізувалися і легко змогли притиснути наших гравців до воріт і навіть забити гол, але з офсайду.

Захопившись атакою, господарі пропустили гольовий випад "гірників". На 55-й хвилині Микола Матвієнко ефектно зіграв у відборі, віддав пас Марлосу. Бразилець витягнув атаку до воріт суперника, м'яч отримав Мораес і ідеально скористався тим, що вся оборона французів просто зупинилася.

На 69-й хвилині гра перетворилася на справжній кошмар для "Шахтаря". Захист донецької команди "поплив", програв повністю за всіма позиціями і клуб пропустив два голи з інтервалом у дві хвилини.

На 70-й хвилині Фекір навісив, Кривцов не доскочив, Дембеле головою переправив м'яч повз П'ятова, а на 72-й Дюбуа з близької дистанції розстріляв голкіпера збірної України.

"Шахтарі" виглядали абсолютно безпорадними і якимось дивом не пропустили третій м'яч. Врятувала лише неймовірна реакція нашого воротаря.

На останній хвилині Марлос п'ятою викотив під удар Кайоде, і той у дотик влучив у каркас воріт, упустивши неймовірний шанс вирвати перемогу.

"Ліон" Франція - "Шахтар" Україна 2:2

Голи: 0:1 - 44 Мораес, 0:2 - 55 Мораес, 1:2 - 70 Дембеле, 2:2 - 72 Дюбуа.

Ліон - Антоні Лопеш, Марсело, Менді, Дюбуа, Денаєр, Ауар, Ндомбеле, Траоре (Депай, 63), Тузар, Фекір, Дембеле (Корне, 81).
Шахтар - П'ятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракіцький, Степаненко, Алан Патрік (Коваленко, 75), Тайсон, Марлос, Майкон, Мораес (Кайоде, 83).
Попередження: Фекір (46).

Свій наступний матч у найпрестижнішому клубному футбольному турнірі Європи підопічні Паулу Фонсека проведуть 23 жовтня вдома проти "Манчестер Сіті".

Нагадаємо, що на старті Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграв у результативну нічию з "Хоккенхаймом".

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".