12 листопада • оновлено в 08:13

"Шахтар" відвантажив шість голів новачку Прем'єр-ліги

7.6т
Читати матеріал російською

Чемпіон України донецький "Шахтар" здобув надрозгромну перемогу над новачком Прем'єр-ліги "Колосом" із Ковалівки.

Команда Луїша Каштру в 11-му турі першості не залишила шансів супернику, забивши шість м'ячів – 6:0.

Шахтар – Колос

ФК Шахтар

Ще в першому таймі "гірники" на полі стадіону "Металіст" п'ять разів вразили ворота гостей. Початок розгрому поклав форвард Жуніор Мораес, після чого свій другий м'яч у складі "Шахтаря" забив Євген Коноплянка.

До перерви свої прізвища на табло арени вписали бразильці Додо та двічі Тайсон.

Другий тайм зустрічі перетворився на пусту формальність. Проте на 61-й хвилині гри Мораес оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі.

"Шахтар" – "Колос" – 6:0 (5:0, 1:0)
Голи:
1:0 – 5 Мораес, 2:0 – 26 Коноплянка, 3:0 – 32 Додо, 4:0 – 43 Тайсон, 5:0 – 45 Тайсон, 6:0 – 61 Мораес.
"Шахтар" – Пятов, Бондар, Додо, Матвієнко, Сіпріано, Коваленко, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 46), Тайсон, Тете (Марлос, 63), Коноплянка, Мораес (Борячук, 72).
"Колос" – Яшков, Мигунов (Чорноморець, 46), Сахневич, Парамонов, Смирний, Волков, Ільїн (Морозко, 46), Костишин, Нехтій (Лисенко, 65), Рябов, Мілько.
Попередження: Чорноморець (49), Мілько (57), Сіпріано (62), Бондар (64), Маркос Антоніо (70).

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру був у захваті від гри збірної України під керівництвом Андрія Шевченка.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".