"Шахтар" у меншості здійснив подвиг у Лізі Європи

77,5 т.
'Шахтар' у меншості здійснив подвиг у Лізі Європи

Чемпіон України донецький "Шахтар" у першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи вдесятьох зміг вирвати нічию у німецького "Айнтрахта". Матч у Харкові на ОСК "Металіст" завершився з рахунком 2:2.

Поєдинок розпочався феєрично. Господарі вже на 7-ій хвилині пропустили швидкий гол. Після навісу Роде зі "стандарту" Хінтереггер перевисiв на дальній штанзі Ісмаїлії і пробив у П’ятова. Андрій встиг зреагувати, але разом із м'ячем закотився у ворота.

Фансектор гостей радів недовго. Через хвилину Ндіка штовхнув Мораеса в своєму штрафному і головний арбітр Ентоні Тейлор без коливань поставив пенальті. Удар із 11-метрового реалізував Марлос.

А через хвилину "гірники" залишилися в меншості. Степаненко зіграв грубо проти Роде й отримав другу жовту картку, яка автоматично стала червоною.

Після цього на поле пішов відкритий футбол. "Шахтар" побудував свою гру на контратаках, а німці намагалися всіма силами реалізувати більшість, раз-у-раз організовуючи гострі випади.

Незважаючи на мінус одного гравця, донеччани виглядали на рівних, намагаючись більшу частину часу проводити в атаці, впевнено тримаючи м'яч.

Гості прагнули проводити атаки через фланг да Кошти, де щосили в захисті працював Ісмаїлі.

Підопічні Паулу Фонсеки намагались не програвати боротьбу в центральному колі, але почала позначатися відсутність Степаненка. "Айнтрахт" без проблем конструював свої атаки, використовуючи середину поля.

Гравці з Франкфурта поступово зміцнювали територіальну перевагу, атакуючи гірників по всьому фронту, але так і не доводячи справу до небезпечних моментів.

Другий тайм почався так само, як i перший. На 50-ій хвилині після подачі Йовіча з правого флангу Марлос упустив Костіча, який зовсім легко і без опору, в дотик відправив м'яч у ворота П’ятова.

Ісмаїлі на 64-ій хвилині змарнував фантастичний момент зрівняти рахунок. Бразилець немов у слаломі обійшов трьох захисників і потужно пробив під воротарем. Кевін Трапп виявився на висоті, парирувавши постріл.

Але вже через декілька хвилин донецьким футболістам цей подвиг вдався. Мораес проникливою передачею вивів Тайсона один на один із голкіпером, і капітан "Шахтаря" чудовим обведенням поклав м'яч під штангу.

Чемпіони України в кінцівці другого тайму виглядали дуже гідно і мали непогані шанси навiть вирвати перемогу, але рахунок на табло не змінився – 2:2.

Гра у відповідь пройде в Німеччині через тиждень 21 лютого.

"Шахтар" — "Айнтрахт"

"Шахтар" Україна – "Айнтрахт" Ф Німеччина 2:2

Голи: 0: 1 – 7 Хінтереггер, 1: 1 – 9, пенальті Марлос, 1: 2 – 50 Костич, 2: 2 – 67 Тайсон.

"Шахтар" – П’ятов, Кривцов, Бутко, Хочолава, Ісмаїлі, Коваленко (Малишев, 81), Алан Патрік, Марлос (Соломон, 69), Тайсон, Степаненко, Мораес (Болбат, 90).

"Айнтрахт" Ф – Трапп, Ндіка, Хінтереггер, да Кошта, Хасебе, Фернандес (де Гузман, 82), Гачіновіч Костіч, Роде (Віллемс, 46), Ребич, Йовіч.

Попередження: Степаненко (6), Фернандес (19), Кривцов (76), Гачіновіч (84).

Вилучення: Степаненко (11)

Читайте: Півзахисник "Шахтаря" відмовився переходити в "мутний київський клуб"

Як повідомляв OBOZREVATEL, торік у грудні в матчі 6-го туру Ліги чемпіонів "Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном" і вилетів у Лігу Європи.

Усього "гірники" за 6 ігор групового етапу набрали 6 очок. Ігри перших двох турів завершилися для "гірників" нічиїми (у першому турі з "Хоффенхаймом" (2:2), у другому – з французьким "Ліоном" (2:2). У третьому і четвертому турах українські футболісти з Донецька зазнали розгромних поразок від "Манчестер Сіті": 0:3 у Харкові і 0:6 у Манчестері. Битва 5-го туру проти "Хоффенхайма" завершилася драматичною перемогою "Шахтаря".

Нещодавно "Шахтар" офіційно оголосив про сенсаційний трансфер футболіста збірної Ізраїлю.