"Шахтар" розгромно програв "Наполі" у 5-му турі Ліги чемпіонів

31,6 т.
Наполі Шахтар

Донецький "Шахтар" програв італійському "Наполі" у 5-му турі Ліги чемпіонів і не зумів достроково вийти до плей-офф турніру. Поєдинок групи F в Неаполі завершився розгромною перемогою господарів з рахунком 3:0.

Підопічні Мауріціо Сарри з самого початку полетіли вперед, намагаючись забити швидкий м'яч. Господарі мали забійний момент вже на першій хвилині, проте П'ятов вчасно вийшов з воріт і не дозволив Кальєхон переграти себе.

Надалі основна боротьба точилася в центрі поля. Обидві команди усвідомлювали ціну помилки, намагаючись максимально перекрити кисень атакуючим гравцям суперника.

Читайте: ЗМІ: "Шахтар" знайшов заміну ліпшого на допінгу Срні

І все ж забивати могли як одні, так і інші. Спершу Пятов у розкішному стрибку потягнув обвідний удар Лоренцо Інсіньє, а потім Рейну парирував удар Марлоса з 12 метрів.

Після перерви в'язкий футбол продовжився. І все ж на 56-й хвилині господарям вдалося вийти вперед. Лоренцо Інсіньє змістився з флангу і чудово пробив у "дев'ятку" - без шансів для П'ятова.

Пропущений м'яч підбадьорив "Шахтар". Донеччани активніше пішли вперед, проте неаполітанці не дозволили чемпіонам України зрівняти рахунок.

Більш того, в заключній десятихвилинці господарі влаштували "гірникам" розгром. Спершу Зелінські розстріляв з декількох метрів Пятова, а потім Мертенс вразив порожні ворота, опинившись на добиванні після розкішного сейва нашого голкіпера, який відбив удар Альбіоля.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що УЄФА прийняв рішення по капітану "Шахтаря" Даріо Срні, який попався на допінгу.