"Шахтар" розгромив "Ворсклу" в чемпіонаті України: відео голів

7.9тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" без проблем обіграв полтавську "Ворсклу" в стартовому матчі 23-го туру чемпіонату України. "Гірники" розгромили суперника на виїзді з рахунком 3:0.

Незважаючи на жахливий стан поля в Полтаві, підопічні Паулу Фонсеки впевнено контролювали м'яч, створюючи досить велику кількість моментів біля воріт Богдана Шуста.

В середині першого тайму рахунок у матчі відкрив Факундо Феррейра. Аргентинець в падінні замкнув простріл Бернарда з флангу.

Через 14 хвилин голеадор "Шахтаря" оформив дубль. На цей раз Феррейра ефектно в дотик перекинув воротаря після закидання Марлоса.

Після перерви гості продовжили володіти територіальною та ігровою перевагою. Донеччани неодноразово могли доводити рахунок до розгромного, однак третій м'яч у ворота полтавчан забив Марлос. Натуралізований бразилець впевнено реалізував пенальті, який сам же і заробив.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що лідер "Шахтаря" відмовився продовжувати контракт з клубом.