"Шахтар" увосьмеро програв "Зорі", пропустивши два голи на останніх секундах

36,1 т.
Зоря Шахтар

Донецький "Шахтар" в заключному матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу упустив перемогу над луганською "Зорею". Зустріч в Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершилась з рахунком 2: 1.

Зоря - Шахтар

Гірники протягом абсолютної більшості ігрового часу володіли територіальною перевагою. Підопічні Фонсекі спокійно контролювали хід поєдинку і на 55-й хвилині Петряк, який був одним з найактивніших на полі відкрив рахунок.

Читайте: 19-й тур чемпіонату України з футболу: результати та огляди

Після забитого гола нічого не змінилося. "Зоря" мляво намагалася контратакувати, але змогла завдати лише 3 удари в створ воріт, коли за 10 хвилин до завершення зустрічі все перевернулося з ніг на голову.

Сергій Бойко на 80-й хвилині зустрічі за симуляцію видалив Петряк і "Шахтар" посипався. Через 6 хвилин другу жовту отримав Фред, а потім рефері призначив пенальті за гру рукою у штрафному Луніна. Ракицький накинувся з кулаками на Бойко і отримав за це поспіль дві жовті картки.

У підсумку все завершилося для гостей плачевно. Сілас реалізував пенальті, а на 90 + 5-й хвилині Бутко зрізав м'яч в свої ворота.

Після фінального свистка весь тренерський штаб кинувся на Бойко, намагаючись кулаками довести помилковість його суддівських рішень.

УПЛ

Нагадаємо, що кількома годинами раніше "Динамо" сенсаційно втратило очки в матчі з "Олександрією".