планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" увосьмеро програв "Зорі", пропустивши два голи на останніх секундах

18.8тЧитати матеріал російською

Донецький "Шахтар" в заключному матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу упустив перемогу над луганською "Зорею". Зустріч в Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершилась з рахунком 2: 1.

Гірники протягом абсолютної більшості ігрового часу володіли територіальною перевагою. Підопічні Фонсекі спокійно контролювали хід поєдинку і на 55-й хвилині Петряк, який був одним з найактивніших на полі відкрив рахунок.

Після забитого гола нічого не змінилося. "Зоря" мляво намагалася контратакувати, але змогла завдати лише 3 удари в створ воріт, коли за 10 хвилин до завершення зустрічі все перевернулося з ніг на голову.

Сергій Бойко на 80-й хвилині зустрічі за симуляцію видалив Петряк і "Шахтар" посипався. Через 6 хвилин другу жовту отримав Фред, а потім рефері призначив пенальті за гру рукою у штрафному Луніна. Ракицький накинувся з кулаками на Бойко і отримав за це поспіль дві жовті картки.

У підсумку все завершилося для гостей плачевно. Сілас реалізував пенальті, а на 90 + 5-й хвилині Бутко зрізав м'яч в свої ворота.

Після фінального свистка весь тренерський штаб кинувся на Бойко, намагаючись кулаками довести помилковість його суддівських рішень.

"Зоря" - "Шахтар" - 2: 1
Голи: 0: 1 - 55 Петряк, 1: 1 - 90, пенальті Сілас, 2: 1 - 90, автогол Бутко.
"Зоря" - Лунін, Гордієнко (Любенович, 71), Сваток, Сухоцький, Чечер, Караваєв, Харатін (Сілас, 46), Громов, Андрієвський, Кабаев, Луньов (Кочергін, 46).
"Шахтар" - П'ятов, Азеведо, Ордець, Ракицький, Петряк, Бернард, Степаненко, Марлос (Хочолава, 89), Фред, Коваленко (Дентіньо, 73), Феррейра (Бутко, 81).
Попередження: Петряк (18), Кабан (46), Бернард (51), Фред (53), Степаненко (56), Сілас (67), Дентіньо (82), Ракицький (90).
Вилучення: Петряк (79), Фред (86), Ракицький (90).

Нагадаємо, що кількома годинами раніше "Динамо" сенсаційно втратило очки в матчі з "Олександрією".

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".