"Шахтар" переміг в донецькому дербі, не забивши два пенальті

14,9 т.
'Шахтар' переміг в донецькому дербі, не забивши два пенальті

"Шахтар" в матчі 26-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі обіграв в донецькому дербі ФК "Маріуполь". Поєдинок на стадіоні "Іллічівець" завершилася з рахунком 1:0.

Матч пройшов за переваги підопічних Паулу Фонсека. Вже на 12-й хвилині Веллінгтон Нем відкрив рахунок, замкнувши точну передачу з флангу від Болбата.

Через 10 хвилин "гірники" повинні були збільшувати перевагу, коли арбітр поставив пенальті за гру маріупольця рукою в власнiй штрафнiй, але Жуніор Мораес не зміг влучити по воротах.

У дебюті другого тайму Полегенько отримав червону карточу за фол останньої надії на Мораесi. Бразилець бити одинадцятиметровий не наважився, але понти Алана Патріка виявилися "на користь бідних". 27-річний хавбек зробив розбіг, взяв паузу і слабо вдарив в руки Гальчуку.

"Маріуполь" – "Шахтар" 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 12 Веллінгтон Нем.

Маріуполь – Гальчук, Демір (Білоконь, 63), Яворський, Дава, Тищенко, Горбунов, Полегенько, Путря (Литовченко, 69), Мишнєв, Вакула (Проданов, 85), Фомін.

Шахтар – Шевченко, Ісмаїлі, Хочолава, Кривцов, Алан Патрік (Фернандо Педро, 63), Болбат, Коваленко, Маркос Антоніо, Веллінгтон Нем (Тете, 90), Мораес, Соломон (Кайоде, 80).

Попередження: Тищенко (33), Демір (40), Яворський (55), Хочолава (58), Мишнєв (67), Вакула (80).

Вилучення: Полегенько (50).

Читайте: "Ніколи не буде винен": Фонсека прокоментував скандал із Мораесом

Нагадаємо, що в минулому турі "гірники" в гостях зіграли в нульову нічию з київським "Динамо".

На 4-й доданій хвилині другого тайму Мораес не забив пенальті. Його удар з 11 метрів відбив Денис Бойко.

Під час поєдинку фанати столичної команди вивісили на трибунах опудало Жуніора, яке підвісили за "шию".

Раніше головний тренер донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека не зміг стримати емоцій, коментуючи роботу головного арбітра Масима Козиряцького в матчі Кубка України проти "Динамо".