"Шахтар" обіграв "Рому" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

50.6тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" обіграв римську "Рому" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів . "Гірники" здобули перемогу в Харкові з рахунком 2:1.

Італійці активніше почали зустріч. Вже на 6-й хвилині міг забивати Джеко, але з його ударом впорався П'ятов. Андрій відбив перед собою, при цьому не дав супернику зіграти на добиванні, вибивши м'яч подалі ногою. Пізніше боснієць пробивав із забійної позиції з 16 метрів, проте воротар збірної України знову виручив.

"Вовки" регулярно нагнітали обстановку на половині поля "Шахтаря" завдяки фланговим ривкам прудконогих Перотті і Юндера. "Гірники" відповідали сольними проходами Марлоса і активністю Тайсона з Бернардом.

Здавалося, що перший тайм завершиться нульовою нічиєю. Але перед самою перервою Джеко розрізним пасом знайшов Юндера. Турок вискочив з-за спини Ісмаїлі і переграв Пятова ударом в дальній кут.

Пропущений м'яч злегка вибив "Шахтар" з колії, а негативу додала травма Кривцова. Захисник дуже невдало приземлився після верхової боротьби з Джеко, підвернувши щиколотку. У підсумку Сергій покинув поле на ношах.

Після перерви господарі підвищили темп і досить швидко досягли бажаного. Ракицький віддав класний пас метрів на 50, а Феррейра втік від захисників, ефектно прибрав Маноласа і пробив під Алісоном.

Буквально відразу ж Марлос повинен був забивати другий, але воротар "Роми" неймовірним чином потягнув удар бразильця з декількох метрів.

Однак і голкіпер збірної Бразилії виявився безсилий, коли на 72-й хвилині його співвітчизник Фред забив божевільним ударом зі штрафного.

У час, що залишився "Шахтар" мав декілька нагод забити ще, проте підкачала реаізація.

Зустріч у відповідь цих команд відбудеться в Римі 13 березня. Початок зустрічі на "Стадіо Олімпіко" о 21:45.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу(перший матч)

"Шахтар" - "Рома" - 2:1

Голи: Феррейра, 52, Фред, 71 - Юндер, 41

"Шахтар": 30. П'ятов, 2. Бутко, 4. Кривцов (Ордець, 45 + 3), 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 11. Марлос, 10. Бернард, 8. Фред, 7. Тайсон , 19. Феррейра

"Рома": 1. Алісон, 20. Фасіо, 44. Манолас, 11. Коларов, 16. де Россі, 4. Наінгголан (Дефрель, 83), 6. Стротман, 8. Перотті, 17. Юндер (Джерсон, 72) , 24. Флоренці (Бруно Перес, 72), 9. Джеко

Попередження: Феррейра, 80, Тайсон, 90+1 - Перотті, 90+1

Нагадаємо, що "Шахтар" знущально розгромив "Чорноморець" в чемпіонаті України напередодні гри з "Ромою".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".