"Шахтар" насилу обіграв "Олександрію": відео голів

18,5 т.
ФК Шахтар

Донецький "Шахтар" у матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу обіграв ФК "Олександрію". Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася з рахунком 2:1.

Матч для підопічних Фонсекі складався дуже непросто. На 38-й хвилині після точного удару головою Банади, господарі вийшли вперед, правда лідирували зовсім недовго. Через 4 хвилини Фред шикарним обвідним ударом закинув м'яч у дальню дев'ятку.

У другому таймі гра йшла на зустрічних курсах, де обидві команди могли відзначитися забитими м'ячами, але більше в цьому пощастило "гірникам".

Читайте: Де дивитися матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу: розклад трансляцій

"Олександрія" - "Шахтар" 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 38 Банада, 1:1 - 41 Фред, 1:2 - 60 Феррейра.

Олександрія - Паньків, Гітченко, Цуріков, Бондаренко, Бацула, Старенький (Полярус, 64), Запорожан, Банада, Грицук, Чеботаєв (Каленчук, 87), Сітало (Пономар, 64).

Шахтар - Пятов, Ракіцький, Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Бернард (Азеведо, 90), Степаненко, Марлос (Петряк, 84), Фред, Коваленко (Алан Патрік, 76), Феррейра.

Попередження: Степаненко (29), Кривцов (45), Срна (54), Марлос (57), Фред (59), Коваленко (59), Запорожан (60), Банада (63).