"Шахтар" на останніх хвилинах програв "Зорі" у 23-му турі УПЛ

52,7 т.
'Шахтар' на останніх хвилинах програв 'Зорі' у 23-му турі УПЛ

Луганська "Зоря" в центральному матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі вирвала перемогу над донецьким "Шахтарем". Зустріч завершилася з рахунком 1:0.

Зоря – Шахтар

Перший тайм минув у обопільній боротьбі, коли жодна з команд не поступалася одна одній у бажанні перемогти. "Шахтар" традиційно зробив ставку на індивідуальну майстерність, а луганчани огризалися небезпечними контратаками.

Розв'язка настала на 84-й хвилині, коли після подачі кутового, Михайличенко вдало зловив на ногу м'яч і ледь не порвав сітку дальнім ударом.

"Зоря" – "Шахтар" 1:0

Гол: 1:0 – 84 Михайличенко.

Зоря – Махарадзе, Іванисеня, Тимчик, Вернидуб, Ледньов (Цвек, 46), Кочергін, Хомченовський (Громов, 49), Юрченко, Кабаєв, Чеберко, Михайличенко.

Шахтар – Трубін, Матвієнко, Додо, Кривцов, Хочолава, Марлос (Тете, 67), Майкон, Коноплянка (Коваленко, 67), Алан Патрік (Сікан, 87), Тайсон, Мораес.

Попередження: Іванисеня (14), Кочергін (34), Мораес (52), Цвек (59), Михайличенко (74).

Як повідомляв OBOZREVATEL, цей тур УПЛ, який Артем Франков назвав "порнухою жорсткого і огидного типу зі збоченнями", проходить без глядачів.