"Шахтар" на класі переграв "Ворсклу"

9,2 т.
'Шахтар' на класі переграв 'Ворсклу'

Донецький "Шахтар" в матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі України обіграв полтавську "Ворсклу". Зустріч на стадіоні ім. Бутовського завершилась з рахунком 2:0.

Гості з перших секунд притиснули суперника до своїх воріт і вже на 18-й хвилині легко довели справу до забитого м'яча. Тайсон вирізав відмінний пас в штрафну, де Нем розібрався з Шустом.

"Ворскла" намагалася організувати хоч щось в нападі, але у неї це виходило не краще, ніж в матчі з "Карабахом" в Лізі Європи. Чи не єдиний гострий момент господарі створили на 23-й хвилині, коли Габелок прорвався крізь Хочолаву і пробив в дальній кут.

Ще до перерви "гірники" подвоїли рахунок. Майкон видав шедевральний удар під поперечину зі штрафного.

У другому таймі малюнок гри не змінився, у полтавчан було всього кілька шансів, але бездоганно зіграв Пятов.

На 70-й хвилині Ісмаїлі в штрафний "Ворскли" зрубав Сапай, але Мораес не зміг переграти Шуста. Воротар вгадав з напрямом і витягнув удар бразильця з пенальті.

Читайте: 15-й тур чемпіонату України з футболу: результати

Нагадаємо, що в паралельному матчі туру київське "Динамо" легко розправилося з "Маріуполем". Перед домашніми трибунами підопічні Хацкевича закотили чотири м'ячі.