"Шахтар" легко обіграв "Маріуполь" в Прем'єр-лізі України

27,6 т.
 ФК Шахтар

Донецький "Шахтар" в матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу легко обіграв ФК "Маріуполь" і здобув ювілейну, 300-ту перемогу в УПЛ. Зустріч на стадіоні "Металіст" в Харкові завершилася з рахунком 3: 1.

Читайте: Нехай п'ють заспокійливі: екс-футболіст "Шахтаря" підколов колишній клуб

Поєдинок пройшов за тотальної переваги "гірників", які домінували більшу частину ігрового часу. Гостям не змогли створити нічого путнього в першому таймі і їм вдалося забити єдиний гол престижу лише за 20 хвилин до завершення гри.

"Шахтар" - "Маріуполь" - 3: 1

Голи: 1: 0 - 7 Бернард, 2: 0 - 42 Марлос, 3: 0 - 67 Кривцов, 3: 1 - 71 Тищенко.

Шахтар - Пятов, Ракицький, Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Бернард (Коваленко, 68), Степаненко, Марлос, Фред, Тайсон (Петряк, 46), Феррейра (Дентіньо, 78).

Маріуполь - Худжамов, Яворський, Білий, Неплях, Насонов, Кожанов, Кисіль (Тищенко, 43), Мишнєв (Гоміс, 76), Кольцов, Рудика, Фомін (Віценець, 66).

Попередження: Бернард (32), Ракицький (61), Тищенко (62), Білий (73), Степаненко (77).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст "Шахтаря" отримав важку травму і вилетів на півроку