"Шахтар" красиво обіграв "Маріуполь" у донецькому дербі

6.1т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу обіграв ФК "Маріуполь". Зустріч на стадіоні "Іллічівець" завершилася із рахунком 1:3.

Чемпіон країни прогнозовано з перших секунд захопив ініціативу і на 30-й хвилині Феррейра втілив територіальну перевагу в ігрову (відео). Господарі пішли великими силами в атаку, пропустили швидкий випад гостей, який завершився видаленням Гоміса (відео).

Марлос зміг скористатися чисельною перевагою вже через дві хвилини, зробивши рахунок 2:0.

Здавалося, гра вже зроблена, але маріупольці несподівано реалізували гостру контратаку, скоротивши відставання (відео). Всі точки над i розставив Бернард, створивши диво-гол на 55-й хвилині (відео).

"Маріуполь" - "Шахтар" - 1:3 (0:2, 1:1)
Голи: 0:1 - 30 Феррейра, 0:2 - 45 Марлос, 1:2 - 48 Фомін, 1:3 - 56 Бернард.
Маріуполь - Гальчук, Насонов, Білий, Яворський, Тищенко (Еріксен, 84), Кисіль (Кольцов, 46), Гоміс, Кожанов (Авагімян, 89), Мишнєв, Неплях, Фомін.
Шахтар - Пятов, Ордець, Хочолава, Бутко, Ісмаїлі, Бернард (Дентіньо, 73), Алан Патрік (Зубков, 90), Марлос, Фред, Коваленко (Степаненко, 79), Феррейра.
Попередження: Гоміс (14), Кожанов (45), Фомін (47), Марлос (88).
Вилучення: Гоміс (44).

Свою наступну зустріч в УПЛ "гірники" проведуть проти "Олександрії" (11 листопада о 17:00).

Нагадаємо, що в попередньому турі "Шахтар" сенсаційно зіграв внічию зі "Сталлю" з Кам'янського.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".