"Шахтар" драматично вирвав перемогу в Лізі чемпіонів

45.3т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у п'ятому турі групового турніру Ліги чемпіонів на останніх секундах обіграв німецький "Хоффенхайм". Поєдинок на стадіоні "Вірсоль Рейн-Неккар-Арена" завершився з рахунком 2:3.

До 12-ї хвилини обидві команди розминалися, провівши декілька негострих флангових атак, а потім влаштували справжній карнавал. З інтервалом у 4 хвилини клуби порадували глядачів трьома голами.

Спершу Ісмаїлі прибрав суперника на фланзі, змістився у центр, класно обігрався у стінку з Тайсоном, після чого з гострого кута завдав потужного удару шведою (зовнішнім боком стопи). М'яч влучив у ногу захисника і влетів у дальній кут воріт німецької команди — 0:1.

За хвилину "гірники" подвоїли перевагу. Мораес зачепився за м'яч у центрі поля і зробив чудовий пас на хід Тайсону, який вискочив один на один з Бауманном і легко його переграв — 0:2.

Капітан "Шахтаря" одразу закликав одноклубників не втрачати концентрації, але його заклик почутий не був.

За дві хвилини Бельфоділь віддав пас із глибини на хід Крамаричу, який елегантно перекинув круглого через П'ятова — 1:2.

Німці поступово перехоплювали ініціативу і за 10 хвилин до перерви зрівняли рахунок. Стівен Цубер скористався рикошетом від Ісмаїлі і з лінії 11-метрової позначки головою перекинув П'ятова — 2:2.

Як і в Ліоні, "Шахтар" знову втратив перевагу у два м'ячі, але цього разу вже в першому таймі. В діях українських футболістів відчувалася неузгодженість, яка і призвела до такого результату.

У другій половині тиск господарів продовжився. Точним передачами "Хоффенхайм" легко проходив центр поля і раз по раз напружував П'ятова небезпечними ударами.

На 58-й хвилині "Шахтар" лишився у більшості. Салаї з інтервалом у дві хвилини отримав пару "гірчичників" і був видалений.

Незважаючи на чисельну перевагу, "Шахтар" ніяк не міг створити гольові моменти. Німці мобільно перегрупувалися і ледь не реалізували дальній удар. "Постріл" Цубера прийняла на себе хрестовина, а за деякий час Нелсон якимось дивом не розстріляв наші ворота.

На заключних хвилинах підопічні Фонсеки мали приголомшливу можливість вирвати перемогу, але Тайсон двічі зарядив у штангу.

А коли до фінального свистка залишалися лічені секунди, той-таки Тайсон із третьої спроби пробив Бауманна — 2:3.

Хоффенхайм Німеччина Шахтар Україна 2:3

Голи: 0:1 — 13 Ісмаїлі, 0:2 — 15 Тайсон, 1:2 — 17 Крамарич, 2:2 — 40 Цубер, 2: 3 — 90 Тайсон.
Хоффенхайм — Бауманн, Нордтвейт (Гриллич, 84), Фогт, Бичакчич, Шульц (Грифо, 84), Демірбай, Цубер (Нелсон, 77), Кадержабек, Бельфоділь, Салаї, Крамарич.
Шахтар — П'ятов, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі, Данченко, Коваленко (Дентіньо, 85), Степаненко (Алан Патрік, 77), Тайсон, Майкон, Матвієнко, Мораес.

Попередження: Степаненко (37), Салаї (58), Матвієнко (68), Фогт (89), Кривцов (90), Данченко (90), П'ятов (90), Демірбай (90).
Вилучення: Салаї (59).

Нагадаємо, що ігри перших двох турів завершилися для "гірників" внічию (у першому турі з "Хоффенхаймом" (2:2), у другому — з французьким "Ліоном" (2:2). У третьому і четвертому турах українські футболісти з Донецька зазнали розгромних поразок від "Манчестер Сіті": 0:3 у Харкові і 0:6 у Манчестері.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".