"Шахтар" достроково оформив історичне чемпіонство України

"Гірники" в поєдинку 29-го туру здолали "Зорю"
10.2т Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у центральному матчі 29-го туру Прем'єр-ліги України обіграв у Запоріжжі луганську "Зорю" (1:0) і за три тури до завершення першості оформив чемпіонство.

Цей титул дозволив "гірникам" випередити "Динамо" за кількістю завойованих трофеїв за роки незалежності України. У донецького клубу їх тепер 34. 15 травня "Шахтар" виграв Кубок України, який для команди став 13-м за рахунком.

Необхідний результат підопічні Паулу Фонсеки зробили вже на 11-й хвилині. Господарі організували широку атаку з довгими переведеннями м'яча з флангу на фланг. Степаненко віддав діагональ Болбату, Сергій відправив м'яч у штрафну, а там на випередження вдало зіграв Жуніор Мораес.

У другому таймі гра йшла на зустрічних курсах. Команди багато атакували, але часто до завершального удару справа не доходила. "Шахтар" декілька разів тікав у контратаки, маючи чисельну перевагу, але бездарно тринькав свої моменти.

"Зоря" всіма силами намагалася врятувати гру, однак реальної загрози біля воріт П’ятова так жодного разу і не виникло.

"Зоря" – "Шахтар" 0:1

Гол: 0:1 – 11 Мораес.

"Зоря" – Шевченко, Вернидуб, Білий, Тимчик, Михайличенко, Сілас (Кабан, 75), Арвеладзе, Ледньов (Кочергін, 63), Караваєв, Хомченовський, Будковський (Громов, 51).

"Шахтар" – П’ятов, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі (Матвієнко, 77), Болбат, Коваленко (Алан Патрік, 87), Веллінгтон Нем (Тете, 71), Тайсон, Степаненко, Маркос Антоніо, Мораес.

Попередження: Коваленко (7), Мораес (29), Михайличенко (35), Степаненко (72), Тимчик (83).

Зазначимо, що в поєдинку 30-го туру "Шахтар" 22 травня зіграє з "Динамо" вже в статусі чемпіона України. Незважаючи на те, що матч не матиме ніякого турнірного значення, кияни обіцяють дати бій своєму принциповому супернику.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".