15 жовтня • оновлено в 22:42

Два вилучення! Шахтар - Динамо: всі подробиці топ-матчу УПЛ

25.7т Читати матеріал російською

"Шахтар" приймав "Динамо" в Харкові в черговому дербі сезону, але тепер "класико" вже нічого не вирішувало - донеччани ще в минулому турі оформили чемпіонство Прем'єр-ліги.

Втім, говорити про втрату мотивації "Шахтарем" не доводилося. Команда Паулу Фонсеки в рамках чемпіонату не змогла довести свою перевагу над киянами у трьох особистих зустрічах - у команд по одній перемозі та нічия.

В останньому матчі "Динамо" і "Шахтар" не змогли забити один одному

shakhtar.com

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Динамо з Харкова, який розпочався о 19:30.

ПРЕМ'ЄР ЛІГА. 30 ТУР

Харків. ОСК "Металіст". 19:30

Головний арбітр: Ярослав Козик

"Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 1:1

Гол: Циганков (36) - Тете (50)

"Шахтар" (4-2-3-1): Пятов - Бутко, Хочолава, Кривцов, Матвієнко - Алан Патрік, Маркос Антоніо - Манор, Тете, Фернандо - Кайоде

Запасні: А.Шевченко (гк), Болбат, Ордець, Тайсон, Дентіньо, Веллінгтон Нем, Коваленко

"Динамо" (4-2-3-1): Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей - Шепелев, Сидорчук - Циганков, Андрієвський, Де Пена - Бесєдін

Запасні: Бущан (гк), Кравченко, Смирний, Алібеков, Гармаш, Шапаренко, Дуелунд

_____________________________________________________

На цьому завершуємо нашу онлайн-трансляцію матчу. Дякуємо, шануй були з нами, і залишайтеся з OBOZREVATEL

Вдруге в сезоні "Шахтар" і "Динамо" грають внічию, чим фактично завершують для себе цьогорічний чемпіонат. Команди ще чекає два тури, але колективи вже вирішили свої завдання і будуть просто догравати сезон. Поки ж у "Шахтаря" 76 очок, а у "Динамо" - 65

90+3. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Фінальний свисток фіксує "жарку" нічию 1:1 з купою жовтих карток і двома вилученнями

90+3. Ще один момент у Тете - б'є бразилець видали з правого кута штрафного, і м'яч йде над поперечиною!

90+2. Стійка! Прощає Тете "Динамо". Після пасу зліва від Дентіньо бразильцеві вже нічого не заважало забивати в кут, але Тете пробив в стійку!

90. Три мінуті додав арбітр до другого тайму

90. Ух, моментище у Циганкова. У сумбурною атаці відразу троє динамівців були відкриті під пас в штрафний, але Циганков вибрав варіант з ударом метрів з 14-ти. Однак пробив сильно високо

89. Добре вбігав в штрафну і міг пробивати Де Пена, але опинився в офсайді уругваєць після пасу Шепелєва

87. Продовжуємо парад жовтих - Бутко отримав "гірчичник" за фол на Сідклеї

85. Ще одна жовта - Шапаренко пішов у підкат на Антоніо, і хоча обидва гравці йшли на зіткнення, але рефері порахував жорсткими дії саме у динамівця

84. Де Пена після пасу Шапаренко змістився трохи в сторону і пробив в кут - мимо

83. Суддя продовжує "сипати" картками - на цей раз Андрієвський попереджений. Хоча гравець "Динамо" дійсно грав небезпечно, двома ногами фактично в'їхавши в суперника

80. Відео голу Тете, який зрівняв рахунок (1:1)

77. Чергова жовта картка - Дентіньо попереджений за фол на Циганкова

76. Охохо! Кайоде вийшов один на один з Бойком, але занадто вальяжно пробивав під голкіпером, і воротар зумів відбити

75. Коваленко у "Шахтаря" з'являється не поле, замість Алана Патріка

69. 10 на 10 грають команди, вже не кидаючись просто так в атаку. Більш обережно діють суперники

66. Один за одним у "Динамо" і "Шахтаря" пройшли заміни: у киян Бесєдіна замінив Шапаренко, а у донеччан - Соломона поміняв Ордець

65. Штрафний майже з лінії півкола взявся пробивати Циганков, але вдарив відверто погано - вище воріт

63. 1:1 по вилучення! Червону у "Шахтаря" отримує Хочолава - грузин виставив руку під удар Циганкова, коли м'яч йшов у ворота. Справедлива жовта картка, яка стала другою для захисника

61. Непогано пробиває головою Дентіньо після навісу справа, але повз дальню штангу

57. Важко динамівцям в 10-х, все більше пропускають кияни атак "Шахтаря"

55. Тете отримав жовту картку

53. Продовжує Бойко гру, хоча на лавці запасних вже почав переодягатися Бущан

52. У наступній після голу атаці Бойко отримує пошкодження руки при ловлі м'яча. Воротар викидає м'яч за поле і потребує допомоги медиків

50. ГОООООООЛ! "Шахтар" забиває - 1:1! Тете зрівнює рахунок, скориставшись помилкою оборони і вийшов майже один на один з Бойком, пробивши повз воротаря

46. Фонсека вирішив оживити атаку "Шахтаря", після перерви випустив Дентіньо замість Фернандо

46. ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

А так видалили Артема Шабанова в кінці першого тайму

Вашій увазі відео голу Циганкова, який відкрив рахунок з пенальті (0:1)

45+1. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. "Динамо" повело в рахунку, але перед перервою залишилося в меншості

45.Одну хвилину додав рефері до першого тайму

45. Ось так ось! Вилучений Шабанов - сфолив артем на тікаючому від нього Кайоде, тримав суперника, і арбітр показав динамівцю другу жовту картку

41. Чи не кидається поки відіграватися "Шахтар", явно не переживаючи про рахунок. Хоча команді в перерві явно потрібна струс від Фонсеки

36. Фернандо за фол на Циганкова, який призвів до пенальті, ще й заробив жовту картку

36. ГООООЛ! Циганков сам взявся бити пенальті і розвів Пятова з м'ячем по різних кутах. 1:0

35. Пенальті! Фернандо в штрафний завалив Циганкова після прориву динамівця справа

33. А тепер вже і сам Алан Патрік отримує попередження, вдаривши ззаду по нозі Сидорчука

31. А ось і перша потасовка! Чуть-чуть, але все ж. Шепелев в підкаті пішов на Алана Патріка, з прямою ногою заваливши того на газон. "Гірники" відразу ж обурилися і виплеснули всі емоції на Шепелева, але арбітр все швидко заспокоїв. Динамівцю ж жовта картка

29. Добре динамівці розіграли м'яч у штрафний "Шахтаря", в результаті чого Циганков пробивав з лінії в дальній кут - мимо

26. М'яч майже весь час у "Динамо" - кияни добре грають на підборах і надовго не віддають м'яч супернику. Але поки здивувати Пятова гострими ударами у "біло-синіх" не вдається

22. О, пішли картки. Тепер у Циганкова "гірчичник" за фол на Фернандо

21. Циганков непогано подає з флангу, але Пятов впевнено забиває м'яч

20. Хочолава отримує жовту картку за фол на Бесєдін

15. Кайоде прорвався в штрафну "Динамо" і в боротьбі з Бурдою впав, але рефері без натяку на пенальті

11. Сидорчук пробиває здалеку після розіграшу кутового, але Кайоде блокує

9. Циганков міг втекти майже тет-а-тет з воротарем, але Хочолва в підкаті вибив м'яч з-під ніг динамівця

4. Сьогодні на матчі особливий гість - дворазовий чемпіон Англії Олександр Зінченко, який після закінчення сезону в англійському футболі вже повернувся в Україну

3. Акуратно починають гру команди, досить багато граючи через захисників

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

1 ХВИЛИНА ДО МАТЧУ. Розігрують капітани - Пятов і Сидорчук - м'яч і половини поля. Гра ось-ось почнеться

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. В живому виконанні звучить гімн України

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле - з тунелю футболісти проходять по незвичайній LED-доріжці, а по боках спалахують вогні. "Шахтар" куражиться, святкуючи чемпіонство. А ще після матчу вболівальників чекає шоу

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Готові команди вийти на поле, а місцеві трибуни уже готові зустрічати "Шахтар" з чемпіонськими привітаннями

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади на сьогоднішній матч - у "Шахтаря" півзахист і атака геть складені з легіонерів

2.5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Напередодні поєдинку стало відомо, що сьогодні за "Шахтар" не зіграє один з ключових гравців нинішнього протистояння в українському дербі - Жуніор Мораес

Сьогоднішній матч команди зіграють в своїх традиційних кольорах - оранжево-чорні проти біло-синіх