Топтеми:

Шахтар – Айнтрахт: відео огляд матчу Ліги Європи

20,1 т.

"Шахтар" зіграв внічию з "Айнтрахтом". ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" зумів зіграти внічию в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з німецьким "Айнтрахтом".

Незважаючи на те, що більше 80 хвилин українська команда змушена була грати в меншості після вилучеення Тараса Степаненка, вона знайшла в собі сили не дати супернику відсвяткувати перемогу – 2:2.

Героями зустрічі в складі "гірників" стали бразильські легіонери Жуніор Мораес, Ісмаїлі і Тайсон. Вашій увазі відео найгостріших моментів гри на ОСК "Металіст".

"Шахтар" Україна – "Айнтрахт" Ф Німеччина 2:2
Голи: 0:1
– 7 Хінтереггер, 1:1 – 9, пенальті Марлос, 1:2 – 50 Костич, 2:2 – 67 Тайсон.
"Шахтар" – Пятов, Кривцов, Бутко, Хочолава, Ісмаїлі, Коваленко (Малишев, 81), Алан Патрік, Марлос (Соломон, 69), Тайсон, Степаненко, Мораес (Болбат, 90).
"Айнтрахт" Ф – Трапп, Ндіка, Хінтереггер, да Кошта, Хасебе, Фернандес (де Гузман, 82), Гачіновіч, Костич, Роде (Віллемс, 46), Ребич, Йович.
Попередження: Степаненко (6), Фернандес (19), Кривцов (76), Гачіновіч (84).
Вилучення: Степаненко (11).

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" вирвало нічию у виїзному матчі 1/16 фіналу з грецьким "Олімпіакосом" – 2:2, відігравшись на останній хвилині гри.