Другий тайм! Сербія - Бразилія: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

21,8 т.

Збірні Бразилії та Сербії виборювали путівку в плей-офф від групи Е в третьому турі чемпіонату світу з футболу 2018 року, який в ці дні проходить в Росії. Зустріч проходив на стадіоні "Спартак" в Москві. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Сербія - Бразилія.

Читайте: "Лише виносити горщики здатні!" Скандальний композитор принизив українців через ЧС-2018

Команди лише один раз перетиналися між собою. У 2014 році напередодні домашнього чемпіонату світу бразильці обіграли суперника 1:0.

ЧС-2018. Група Е. 3-й тур

Москва, стадіон "Лужники"

Головний арбітр: Аліреза фаганья (Іран)

Сербія - Бразилія - 0:2

Голи: Пауліньо, 36, Тьяго Сілва, 68

Сербія: 1. Стойкович - 2. Рукавіна, 13. Вельковіч, 15. Міленкович, 11. Коларов, 20. Милинкович-Савич, 21. Матіч, 22. Ляїч, 9. Мітровіч, 10. Тадич, 17. Костич

Запасні: 12. Райковіч П., 23. Дмитрович, 5. Спаіч, 14. Родич, 6. Іванович, 3. Тошич Д., 4. Мілівоєвіч, 16. Груїчевої, 7. Живкович А., 8. Прійовіч, 18. Радоньїч Н., 19. Йович Л.

Бразилія: 1. Алісон - 3. Жоао Міранда, 12. Марсело, 22. Фагнер, 2. Тьяго Сілва, 5. Каземіро, 11. Коутіньйо, 15. Пауліньо, 19. Вілліан, 9. Габріел Жезус, 10. Неймар

Запасні: 16. Кассіо, 23. Едерсон, 4. Джеромел, 6. Філіпе Луїс, 13. Маркіньос, 20. Фірміно, 17. Фернандіньо, 8. Ренато Аугусто, 18. Фред, 21. Тайсон

_______________________________________

90+4. УСЕ! БРАЗИЛІЯ ВИХОДИТЬ НА Мексика У 1/8 ФІНАЛУ.

90+3. І знову Стойкович виграв дуель у Нея!

90+2. До речі, Стойкович до того встиг потягти вихід один на один з Неймаром.

89. ЗАМІНА. Мітровіч поступився місцем на полі Йовичу.

87. Відверто дограють команди вже.

82. ЗАМІНА. Радоньїч замість Костича.

80. ЗАМІНА. Коутиньо закінчив на сьогодні. Ренато Аугусто запустив Тіте.

79. Серби здулися емоційно.

75. ЗАМІНА. Ляїч пішов, Живкович вийшов.

71. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мітровіч за суперечки з арбітром отримав жовту.

68. 0:2. Тьяго Сілва після подачі Неймара з кутового головою забив м'яч у сітку.

66. ЗАМІНА. Пауліньо йде з поля. Фернандіньо вийшов.

65. Мітровіч головою пробивав головою після навісу справа. Алісон на місці..

63. Ось це серби розійшлися! Просто торнадо зараз накотив на ворота Алісона.

61. Ой-ой-ой!!! Який шанс був у Сербії! Після прострілу справа Алісон відбив прямо на Мітровіча, але той примудрився влучити в Тьяго Сілву.

57. Ух! Коутиньо чудовою передачею вивів Неймара на ворота. Той пробивав метрів з 10, але Стойкович ногами відбив.

55. Бразильці віддали м'яч супернику. Виманюють.

52. Сербам поки не вдається перевести гру до чужих воріт.

48. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Матіч вставив ззаду по ногах Жезусу.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Серби розіграли з центра поля.

22:01. Повертаємося до Москви.

21:49. ПЕРЕРВА.

45+2. Свистить рефері. Йдуть футболісти відпочивати.

45+1. Неймар крутив в дальню "дев'ятку". Трохи не влучив!

45. Дві хвилини арбітр додав.

43. Неймар продовжує валятися на газоні. Скоро форма зеленої буде.

40. Кутовий не вдався сербам. Удар кудись пішов в небеса.

36. 0:1! Браво! Шикарний закид від Коутиньо з глибини пройшов на Пауліньо, а той встиг перекинути м'яч через Стойковича.

34. Мітровіч вдарив через себе. Не в падінні. Пішло вище.

32. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ляїч косою пройшовся по Неймару.

29. Ух! Жезус вийшов на ворота Стойковича, поклав на газон захисника, але його удар заблокував Міленкович.

25. Небезпечно було! Неймар обігрався з Жезусом, пробив в дальній кут, Стойкович потягнув.

24. Таке враження, що "селесао" спить на поле.

20. Кутовий був у бразильців. Розіграли, подали, а там захисники відмінно зіграли.

16. Вілліан справа навішував. За ворота.

12. Серби поки справляються з зірками Бразилії.

10. ЗАМІНА. Ой-ой-ой. Марсело травму отримав! Феліпе Луїс замість гравця "Реала" з'явився.

6. Ух! Серби на чужій половині такий дикий пресинг врубили, що бразильці м'яч втратили.

3. Коутиньо пробивав по воротах з лінії штрафної, але влучив у Жезуса. А той у поза грою заліз.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Бразилія розіграла з центру поля.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Бразильці акапельно доспівували гімн.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти вийшли на поле. Гімни країн звучать.

12 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди зібралися в підтрибунних приміщеннях.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До речі, у бразильців не буде Дугласа Кости. Травму отримав екс-гравець "Шахтаря".

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На турнірі грянула потужна сенсація. Корейці потопили чинного чемпіона Німеччини

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Добрий вечір дорогі друзі! Сербія спробує вибити п'ятикратних чемпіонів світу з мундіалю-2018.

Як повідомляв OBOZREVATEL, визначилися перші чотири пари першої стадії плей-офф чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.